Zamknij

„Pod powierzchnią”: czy zobaczymy drugi sezon serialu?

Redakcja
03.12.2018 13:24
„Pod powierzchnią”: czy zobaczymy drugi sezon serialu?
fot. Instagram:@podpowierzchniatvn

W niedzielę zobaczyliśmy ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu „Pod powierzchnią”. Czy nowa produkcja TVN spodobała się widzom na tyle, że stacja zdecydowała się na nakręcenie drugiego sezonu?

„Pod powierzchnią” to nowy serial, który pojawił się na antenie stacji TVN w drugiej połowie października 2018 roku. Zastąpił „Pułapkę” w niedzielnym paśmie emisyjnym. Fabuła produkcji opiera się na skomplikowanych relacjach czwórki głównych bohaterów. Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa wcielają się w małżeństwo, które skrywa swój sekret pod otoczką szczęśliwej rodziny. W pewnym momencie ich drogi krzyżują się z nastolatką i jej ojcem (w tych rolach Łukasz Simlat i Maria Kowalska). W niedzielę mogliśmy obejrzeć ostatni, siódmy odcinek sezonu. Co będzie dalej?

Kadr z serialu
fot. Instagram:@podpowierzchniatvn

Czy zobaczymy nowy sezon „Pod powierzchnią”?

W ostatnim odcinku serialu na widzów czekały duże emocje. W czasie obchodów 100-lecia płockiego liceum pojawia się Marta. W rękach trzyma nóż, a jej ubranie jest całe we krwi. Zgromadzeni goście są w szoku. Ten zabieg, zwany „cliff hangerem”, ma na celu zwiększenie zainteresowania widzów kolejnymi odcinkami, a w tym wypadku, kolejnego sezonu. 

Dla fanów „Pod powierzchnią” nie mamy niestety dobrych wiadomości. Stacja TVN nie zapowiedziała kolejnego sezonu produkcji, co pozwala przypuszczać, że serial został zawieszony. Tym bardziej że potwierdzony został kolejny sezon „Pułapki”. Bardzo możliwe, że to ona wróci do niedzielnego pasma serialowego. 

RadioZET.pl/MF