Zamknij

"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" - Paul Rudd w uroczym fragmencie filmu [WIDEO]

08.04.2021 12:06
Pogromcy duchów. Dziedzictwo - kadr z filmu
fot. Columbia Pictures/Ferrari Press/East News

"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" to kontynuacja słynnej serii komedii grozy. W sieci pojawił się fragment filmu, w którym Paul Rudd poznaje słodkie Piankowe Ludziki.

Premiera filmu "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" coraz bliżej. Z tego powodu przedstawiciele Sony Pictures postanowili zamieścić w świecie fragment nadchodzącej produkcji, który nawiązuje do oryginalnej serii.

"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" - Paul Rudd w klipie z filmu

O tym, że kultowi "Pogromcy duchów" doczekają się kontynuacji po latach, wiadomo od dawna. Pandemia koronawirusa sprawiła jednak, że premiera filmu została opóźniona. Oprócz zdjęć z planu fani dostali na początku roku 2021 pierwszy zwiastun filmu "Pogromcy duchów. Dziedzictwo".

Trailer produkcji był nafaszerowany odwołaniami do oryginalnej serii. Podobnie jest w wypuszczonym przez Sony kilkudziesięciosekundowym klipie, w którym bohater grany przez Paula Rudda spotyka w sklepie nietypowe istoty.

Fragment filmu prezentuje nowe wersje słynnego Piankowego Ludzika. Protagonista obserwuje jak na jego oczach słodycze przemieniają się w miniaturowe wersje potwora z pierwszej części "Pogromców duchów" i zaczynają rozrabiać w sklepie spożywczym. Słodkie (dosłownie i w przenośni) stworki okazują się być jednak niebezpieczne.

Wygląda na to, że film "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" będzie szedł w kierunku familijno-komediowego kina z elementami horroru. Zwiastun i powyższy fragment sugerują, że bardziej dojrzały humor znany z pierwotnej serii raczej się nie pojawi, choć nie wykluczone, że powróci wraz z oryginalnymi członkami obsady, którzy wystąpią w kontynuacji.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jason Reitman - syn Ivana Reitmana, który stworzył dwie pierwsze części "Pogromców duchów". Przy scenariuszu do filmu "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" pracował również Gil Kenan. Poza Paulem Ruddem w produkcji wystąpili Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Annie Potts, Ernie Hudson, Bill Murray, Dan Aykroyd i Sigourney Weaver. Premiera filmu "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" została zaplanowana na 11 listopada 2021 roku.

RadioZET.pl/Deadline
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET