Zamknij

„Pogromcy duchów. Dziedzictwo“ na nowym zwiastunie. Poznaliśmy też ostateczną datę premiery [WIDEO]

28.07.2021 15:42
Pogromcy duchów. Dziedzictwo - kadr z filmu
fot. Columbia Pictures/Ferrari Press/East News

„Pogromcy Duchów. Dziedzictwo” w końcu w polskich kinach. Premiera obrazu przesunęła się o pond rok, z powodu pandemii koronawirusa, ale teraz film w końcu zawita na naszych ekranach. W ramach promocji, otrzymaliśmy właśnie nowy zwiastun, pełen świeżych scen. Co mówią nam o kontynuacji słynnej serii?

„Pogromcy Duchów. Dziedzictwo” (org. „Ghostbusters: Afterlife”) to kolejna odsłona cyklu, zapoczątkowanego przez Ivana Reitmana w 1989 roku. Nowy film ma rozgrywać się w 30 lat po wydarzeniach z 2. filmu cyklu i opowiadać o wnukach głównych bohaterów, którzy przypadkowo odkrywają słynny sprzęt swoich dziadków. Nie bardzo wiedząc, co to za urządzenia, postanawiają je przetestować. Rozpocznie się szalona zabawa.

„Pogromcy Duchów. Dziedzictwo” – zwiastun 

W sieci pojawił się nowy zwiastun, promujący głośną premierę. Materiał prezentuje się następująco:

„Pogromcy Duchów. Dziedzictwo” – obsada i ekipa 

Reżyserem i scenarzystą nowego filmu jest Jason Reitman, reżyser filmowy znany z takich hitów jak „Juno”, „W chmurach”, „Tully” czy „Kobieta na skraju dojrzałości”, a prywatnie także syn Ivana Reitmana, reżysera i pomysłodawcy oryginalnej serii filmów o Pogromcach Duchów.

W pracy nad skryptem do „Dziedzictwa” Reitmanowi pomagał takżę Gil Kenan. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów jak: Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Annie Potts czy znani z oryginalnych części: Ernie Hudson, Bill Murray, Dan Aykroyd i Sigourney Weaver. Na razie nie wiadomo jak dużą rolę odegrają dawne gwiazdy serii, ale biorąc pod uwagę, że ich nazwiska pojawiały się już na wczesnych etapach promocji obrazu, możemy zakładać, że będą to role większe niż cameo w żeńskiej wersji „Ghosbusters” Paula Feiga z 2016 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Pogromcy Duchów. Dziedzictwo” – kiedy premiera?

Polska premiera filmu przewidziana jest na 12 listopada, dzień po amerykańskiej premierze.

Czytaj także:  Rege-Jean Page z "Bridgertonów" z główną rolą w nowej wersji "Świętego". Co wiemy o filmie?

RadioZET.pl/Antyradio/materiały prasowe UIP