Zamknij

„Pogromcy Duchów“: nowy zwiastun widowiska pokazuje rozmach najnowszej części słynnego cyklu [WIDEO]

19.10.2021 15:32
Pogromcy duchów: Dziedzictwo - kadr z filmu
fot. materiały prasowe UIP

„Pogromcy duchów“ powracają. Najnowszy film z kultowej serii już wkrótce w kinach. Właśnie otrzymaliśmy nowy materiał promocyjny, pokazujący rozmach nowej historii. Co zdradza nam z fabuły opowieści? Kiedy premiera?

Pogromcy duchów: Dziedzictwo” (org. „Ghostbusters: Afterlife”) to kolejna odsłona słynnego cyklu, zapoczątkowanego przez Ivana Reitmana w 1984 roku. Najnowszy film, w reżyserii syna reżysera, Jasona Reitmana, to opowieść, która w samej swojej warstwie fabularnej podejmuje temat dziedzictwa i znaczenia znanej, i uznanej marki.

Nowy film opowiada o grupie nowych, młodych bohaterów, którzy przypadkowo odkrywają stary sprzęt swoich dziadków i omyłkowo wypuszczają do świata kilka uwięzionych w maszynach duchów, a teraz muszą poradzić sobie z konsekwencjami swoich działań.

„Pogromcy duchów” – zwiastun 

Najnowszy materiał promocyjny filmu przedstawia się następująco:

„Pogromcy duchów” – twórcy i obsada

Reżyserem „Dziedzictwa” jest Jason Reitman, uznany twórca filmowy, odpowiedzialny za takie kinowe hity jak nominowane do Oscara „Juno”, „W chmurach” czy komedio-dramaty „Kobieta na skraju dojrzałości” i „Tully”. Jason jest prywatnie synem twórcy oryginalnego filmu, Ivana Reitmana, a więc można rzecz dość dosłownie wychował się z tą serią.

Reitman jest też współscenarzysta obrazu, wespół z Gilem Kenanem. Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów i aktorki jak: Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Annie Potts. Wiadomo też, że na ekranie pojawić się mają gwiazdy oryginalnych filmów, na czele z takimi osobistościami jak: Ernie Hudson, Bill Murray, Dan Aykroyd i Sigourney Weaver. Mówi się o tym, że ich role mają być większe niż drobne cameo, które niektórzy z nich mieli w żeńskiej wersji „Ghostbusters” Paula Feiga z 2016 roku.

„Pogromcy duchów” – kiedy premiera?

Film ma wejść do polskich kin już w piątek 19 listopada.

Czytaj także:  Netflix: „Cowboy Bebop“: aktorska wersja kultowego anime z pierwszym teaserem pełnym akcji [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa UIP/YouTube