Zamknij

„Szansa na sukces”: kto zastąpi Wojciecha Manna? Wymieniono trzy nazwiska

Redakcja
04.03.2019 12:32
„Szansa na sukces”: kto zastąpi Wojciecha Manna? Wymieniono trzy nazwiska
fot. Luka Lukasiak/East News

„Szansa na sukces” ma powrócić na antenę TVP po siedmiu latach nieobecności. W roli prowadzącego nie zobaczymy jednak Wojciecha Manna. Pojawiły się nazwiska kandydatów, którzy mogliby go zastąpić.

Szansa na sukces” to bez wątpienia jeden z najważniejszych programów muzycznych w historii polskiej telewizji. Emitowany od 1993 roku format pomógł w rozpoczęciu kariery wielu wokalistom i wokalistkom. Popularność udziałowi w „Szansie” zawdzięczają między innymi: Justyna Steczkowska, Anna Wyszkoni, Szymon Wydra czy Natalia Szroeder. Finalistką była również gwiazda „Zimnej wojny” Joanna Kulig. Duży udział w sukcesie programu miał również Wojciech Mann, który zdobył ogromną sympatię widzów jako prowadzący. Jego charakterystyczne poczucie humoru było ozdobą każdego odcinka i wiele osób nie wyobrażało sobie show bez jego udziału. Tymczasem w odświeżonej wersji mamy zobaczyć nową twarz.

Szansa na sukces kto zastąpi Wojciecha Manna
fot. Piotr WYGODA/East News

ZOBACZ: 10 najsłynniejszych występów w "Szansie na sukces"

Nowy prowadzący „Szansy na sukces”

Jak informuje portal Party, pojawili się pierwsi kandydaci do roli prowadzącego „Szansy na sukces”. Zadanie zastąpienia Wojciecha Manna z pewnością nie będzie należeć do łatwych. W podobnej sytuacji był Norbi, zastępując Roberta Janowskiego w „Jaka to melodia”. Kto według Party dostał szansę sprostania temu zadaniu?

Rozważane mają być kandydatury trzech mężczyzn. Pierwszym z nich jest znany z Radia ZET Damian Michałowski, który prowadzi także programy w Polsacie i 4FunTV. Jego konkurentem ma być Tomasz Wolny, dziennikarz znany z „Panoramy” i „Pytania na śniadanie”. Ponadto TVP rozważa zaangażowanie dziennikarza muzycznego Artura Orzecha, który od 1994 roku komentuje finały Eurowizji.

RadioZET.pl/MF