Zamknij

Netflix zaprezentował zwiastun filmu "Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle". O czym jest anime?

08.09.2021 10:18
Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle - kadr z filmu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

W sieci zadebiutował zwiastun filmu animowanego "Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle", który trafi na platformę Netflix. O czym opowie nadchodzące anime?

Pokemony powracają z nowym filmem. Niebawem na Netflix trafi produkcja animowana "Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle". W sieci pojawił się jej pierwszy zwiastun. O czym będzie nadchodzący tytuł?

"Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle" - zwiastun filmu Netflix

Pokemony od ponad 20 lat nie przestają cieszyć się zainteresowaniem fanów na całym świecie. Stworki, które początkowo były bohaterami gier wideo, z czasem doczekały się wielu filmów i seriali. Najnowsza produkcja z ich udziałem trafi niedługo na platformę Netflix.

W internecie pojawił się zwiastun filmu "Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle", w którym poznamy nowych bohaterów. Jak wskazuje tytuł, Ash i jego wierny Pikachu odwiedzą potężną dżunglę, w której spotkają nie tylko nowe Pokemony, ale również tajemniczego chłopca, który traktuje las jak swój dom.

Oprócz trailera filmu zaprezentowano również oficjalny opis fabuły anime.

Głęboko w dżungli, z dala od ludzkiej osady, znajduje się Las Okoya - raj Pokemonów, do którego osoby z zewnątrz nie mają wstępu. W dżungli mieszka Koko - chłopiec, który został wychowany jako Pokémon przez mitycznego stworka imieniem Zarude. Koko dorastał i nigdy nie wątpił, że jest Pokemonem. Ale pewnego dnia przypadkowe spotkanie z Ashem i Pikachu sprawia, że Koko poznaje swojego pierwszego ludzkiego przyjaciela. Czy Koko naprawdę jest Pokemonem? A może jednak jest człowiekiem?

Jak widać, fabuła filmu "Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle" została silnie zainspirowana takimi ponadczasowymi historiami jak "Tarzan" i "Księga dżungli". Zamiast zwierząt wychowujących porzucone dziecko, pojawiają się Pokemony. Nie będzie to jednak jedyny wątek animacji. W zwiastunie wystąpili również główni antagoniści - członkowie organizacji Biotope Company, która szuka w lesie Okoya źródła z leczniczą wodą. Na czele grupy badaczy stoi doktor Zed, który nie cofnie się przed niczym, by dopiąć swojego celu. Czy Ash i Koko ocalą dżungle przed chciwymi ludźmi?

"Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle" - kiedy premiera?

O tym przekonamy się już niedługo. Film "Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle" trafi na Netflix 8 października 2021 roku. Reżyserem filmu jest Tetsuo Yajima, który odpowiada również za scenariusz napisany wraz z Atsuhiro Tomioką. Produkcja będzie 23 z kolei filmem rozgrywającym się w świecie Pokemonów. Tytuł przywraca tradycyjną animację 2D. Kilka ostatnich filmów wykonano z użyciem CGI i animacji 3D. Stworek znany jako Dada Zarude jest nowym Pokemonem, którego złapać będzie można w grach Pokemon Sword i Pokemon Shield.

RadioZET.pl/YouTube/Netflix