Zamknij

Polityka: Ewa Kasprzyk na premierze filmu Vegi. Fani: „Co ona z siebie zrobiła?”

Maciej Friedrich
04.09.2019 11:53
Polityka: Ewa Kasprzyk na premierze filmu Vegi. Fani: „Co ona z siebie zrobiła?”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Ewa Kasprzyk jest jedną z gwiazd „Polityki”, kontrowersyjnego filmu Patryka Vegi, w którym wciela się w postać inspirowaną Beatą Szydło. Aktorka pojawiła się na oficjalnej premierze w dość nietypowej stylizacji. Jej kreacja spotkała się z licznymi głosami krytyki.

Patryk Vega jest ekspertem w wywoływaniu kontrowersji. Niemal każdy wyreżyserowany przez niego film wywołuje głośne dyskusje, a samemu Patrykowi często zarzuca się celowe wywoływanie skandali. Nie zmienia to faktu, że filmy Vegi cieszą się popularnością na długo przed premierą. Nie inaczej było w przypadku „Polityki”, obrazu mającego pokazać mroczne kulisy polskiej polityki. Pikanterii dodaje fakt, że bohaterowie „Polityki” oparci są o prawdziwe postacie, takie jak Jarosław Kaczyński, Tadeusz Rydzyk czy Beata Szydło. To właśnie w tę ostatnią wcieliła się Ewa Kasprzyk.

 Polityka - kto gra kogo w nowym filmie Patryka Vegi? [OBSADA, ZWIASTUN, PREMIERA]

Polityka: Ewa Kasprzyk na premierze filmu. Internauci: „Trochę to czerstwe”

Wiele osób podkreślało, że Ewa Kasprzyk została świetnie ucharakteryzowana i w zwiastunach „Polityki” była bardzo podobna do Beaty Szydło. Zdziwił się jednak każdy, kto na premierze filmu spodziewał się aktorki w skromnej kreacji, z której znana jest była premier.

3 września w Warszawskich Złotych Tarasach odbyła się oficjalna premiera „Polityki” Patryka Vegi. Oczywiście wśród gości znaleźli się aktorzy wcielający się w główne role. Wśród nich wyróżniała się Ewa Kasprzyk, która zaszokowała kreacją. Podarte spodnie, głęboki dekolt i skórzaną kurtkę uzupełniały buty w panterkę i liczne bransoletki. Choć aktorka bez wątpienia zwróciła na siebie uwagę, w sieci pojawiło się wiele głosów krytykujących jej wygląd.

 Patryka Vega nakręci film o Andrzeju Dudzie. Reżyser „Polityki” znów zaszokuje?

Kurczę, Pani Kasprzyk jakoś niefajnie. Może dobry biustonosz poprawiłby wygląd stylizacji?

Trochę to czerstwe, a nawet żenujące.

Co ona z siebie zrobiła? – czytamy w komentarzach internautów.

A jak wy oceniacie modową decyzję Ewy Kasprzyk?

Ewa Kasorzyk na premierze Poltyki
fot. Mateusz Jagielski/East News
Ewa Kasprzyk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS
Zagłosuj

Jak oceniasz stylizację Ewy Kasprzyk?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF