Zamknij

Maciej Musiałowski gwiazdą filmu "Polot". Zobaczcie zwiastun

30.09.2020 11:10
Maciej Musiałowski gwiazdą filmu "Polot"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Maciej Musiałowski, znany z filmu "Sala samobójców. Hejter", w zupełnie nowej roli. W sieci ukazał się zwiastun filmu "Polot". Kiedy premiera i o czym jest film?

Maciej Musiałowski w zupełnie nowej roli. Tym razem gwiazdor "Hejtera" wcielił się w przedsiębiorczego młodzieńca wkraczającego w okrutny świat biznesu. Kiedy odbędzie się premiera filmu "Polot" i co wiemy o fabule? Poniżej znajdziecie szczegóły i pierwszy zwiastun.

"Polot" - zwiastun filmu z Maciejem Musiałowskim w roli głównej

Zwiastun filmu "Polot" prezentuje się następująco:

Głównym bohaterem produkcji jest 25-latek z głową do interesów. Chłopak pracuje w rodzinnej firmie, a przy okazji rozkręca własny biznes. Gdy umiera jego ojciec, na barkach młodzieńca spoczywa obowiązek utrzymania domu. Wraz z przyjacielem wpada na genialny plan - zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Czy chłopak odnajdzie się jednak w świecie biznesu, gdzie w grę wchodzą duże pieniądze oraz ogromna presja?

Zobacz także

"Polot" - kiedy premiera?

W roli głównej zobaczymy Macieja Musiałowskiego, znanego przede wszystkim z roli Tomka w głośnym filmie Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter". Na ekranie towarzyszyć mu będą Tomek Włosok, Eryk Kulm, Pola Błasik, Iza Kuna i Andrzej Konopka. Reżyserem filmu jest debiutujący Michał Wnuk. Premiera filmu "Polot" zaplanowana jest na 23 października 2020 roku.

Zobacz także