Zamknij

Polska aktorka doceniona za granicą. Zdobyła nagrodę na prestiżowym festiwalu w Indiach

Redakcja
07.02.2019 11:13
Natalia Janoszek z nagrodą dla najlepszej aktorki międzynarodowej
fot. Instagram.com/ Natalia Janoszek

Natalia Janoszek może zaliczyć do swojego portfolio kolejny sukces. 29-letnia gwiazda z Bielska-Białej odebrała nagrodę dla najlepszej aktorki międzynarodowej na festiwalu filmowym w Indiach – JIFFA 2019.

Natalia Janoszek doceniona w Indiach 

Natalia Janoszek to 29-letnia aktorka i modelka z Bielska-Białej, która robi karierę za granicą, a dokładniej w Indiach. Polska gwiazda gra w indyjskich produkcjach i jest coraz bardziej doceniana przez bollywoodzki świat filmowy. Właśnie otrzymała kolejną nagrodę na prestiżowym festiwalu w Indiach JIFFA 2019 w kategorii „najlepsza aktorka międzynarodowa”. Latem 2018 roku zgarnęła aż dwie nagrody na tym samym festiwalu. W trakcie trzydniowego festiwalu polska aktorka zasiadła też w jury filmów krótkometrażowych, razem z reżyserami Danem Wolmanem z Izraela i Rishim Prakash Mishra z Indii.

Natalia Janoszek: Kim jest?

Natalia Janoszek jest pierwszą Polką, która zagrała w bollywoodzkich filmach. Zadebiutowała rolą Aafreen w filmie „Bollywood Dreamz”. Na swoim koncie 29-latka ma również udział w wielu konkursach piękności. W 2009 roku wzięła udział w pierwszym konkursie piękności Miss Peace International na Cyprze, w którym reprezentowała Polskę. Kilka lat później otrzymała tytuł Model Supermodel Poland oraz – jako pierwsza Polka w historii – wzięła udział w konkursie Supermodel International w Tajlandii. W Indiach porównuje się ją do największej bollywoodzkiej aktorki – Aishwaryi Rai.