Zamknij

Popek w nowym tanecznym show. Zarobi kilkanaście tysięcy za odcinek?

Redakcja
16.01.2019 11:01
Popek w nowym tanecznym show. Zarobi kilkanaście tysięcy za odcinek?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jak informuje „Super Express”, Popek po raz kolejny zostanie gwiazdą tanecznego show. Popularny raper ma otrzymać za udział w programie „Dance, Dance, Dance” nawet kilkanaście tysięcy złotych za odcinek. Co wiemy o nowym formacie?

Popek to nie tylko kontrowersyjny raper. Paweł Ryszard Mikułajuw, bo tak naprawdę nazywa się samozwańczy „Król Albanii”, próbuje swoich sił w rozmaitych dziedzinach. Jest wokalistą, zawodnikiem MMA, a niedawno zapowiedział założenie własnej partii politycznej. Wielkim zaskoczeniem dla fanów Popka był jego występ w ósmej edycji „Tańca z gwiazdami” emitowanej przez stację Polsat. Raper radził sobie doskonale i odpadł dopiero w półfinale. Ostatecznie razem ze swoją partnerką Janją Lesar zajęli trzecie miejsce.

Jak informuje „Super Express”, producenci telewizyjni nie zapomnieli o tanecznych umiejętnościach Popka. „Król Albanii” miał otrzymać kolejną propozycję udziału w telewizyjnym show, w którym będzie mógł zachwycać widzów na parkiecie.

EN_01318145_0041
fot. TRICOLORS/East News

Popek w nowym tanecznym show

Mowa tu o „Dance, Dance, Dance”, nowej produkcji zapowiadanej przez stację TVP. Program ma być podobny do „Twoja twarz brzmi znajomo”. Uczestnicy z pomocą profesjonalnych tancerzy będą mieli za zadanie odtworzenie choreografii ze słynnych teledysków. Przed nimi zarówno trudne wyzwania taneczne, jak i wyczerpujące treningi. Popek z doświadczeniem wyniesionym z „Tańca z gwiazdami” może być jednym z faworytów.

– Pokazał, że świetnie radzi sobie na parkiecie, a do tego budzi zainteresowanie widzów – zdradziła „Super Expressowi” osoba związana z produkcją.

ZOBACZ: Tak Popek wyglądał 20 lat temu

Według informacji dziennika Popek ma otrzymać nawet 15 tysięcy złotych za jeden odcinek. Nieoficjalnie mówi się również o udziale w „Dance, Dance, Dance” Ewy Chodakowskiej i Agnieszki Kaczorowskiej, które miałyby zostać jurorkami.

EN_01318145_0229
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/se.pl/MF