Zamknij

To już oficjalne! Popek w „Tańcu z gwiazdami". Nie zgadniecie, z kim zatańczy!

Redakcja
17.01.2018 10:36
To już oficjalne! Popek w „Tańcu z gwiazdami". Nie zgadniecie, z kim zatańczy!
fot. Archiwum Radia ZET

Popek weźmie udział w 8. edycji „Tańca z gwiazdami". Raper, znany także jako Paweł Rak lub Paweł Mikołajuw, zatańczy z największą gwiazdą wśród tancerzy.

Taniec z gwiazdami 8. Popek zatańczy z Agnieszką Kaczorowską

To już oficjalne! Popek spróbuje swoich sił na parkiecie i weźmie udział w zbliżającej się wielkimi krokami ósmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Przypomnijmy, że Popek związany jest ze światem muzyki i sportu. W 2008 roku w Wielkiej Brytanii, gdzie przebywał ścigany w Polsce listem gończym, stoczył pierwsze walki w mieszanych sztukach walki. Gdy nakaz aresztowania został uchylony, kontrowersyjny raper wrócił do kraju.

Zobacz także

Najpierw przegrał w pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim, później udało mu się pokonać Roberta Burneikę, a w grudniu zeszłego roku został pokonany przez Tomasza Oświecińskiego, byłego ochroniarza, a dziś aktora, znanego m.in. z „M jak miłość".

Partnerką taneczną Popka będzie Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z serialu „Klan", która wróciła do programu.

Zobacz także

Kto jeszcze pojawi się w 8. odsłonie tanecznego show? Według nieoficjalnych informacji w programie zobaczymy Beatę Tadlę, Jarosława Kreta i Renatę Kaczoruk. Wbrew wcześniejszym plotkom w programie nie weźmie udział popularny serialowy aktor Filip Bobek.

Walka o Kryształową Kulę i czek na 100 tysięcy złotych już wiosną! Nową odsłonę tanecznego show będziemy mogli więc oglądać prawdopodobnie w piątki o godzinie 20:00, oczywiście w stacji Polsat.