Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Mnóstwo nowości na początek tygodnia [TOP 10]

06.12.2021 13:26
Dom z papieru
fot. Materiały prasowe Netflix

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się finałowy sezon hiszpańskiego serialu "Dom z papieru". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma za zadanie pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Na podium znalazły się finałowe odcinki  "Domu z papieru". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce?

Zobacz także:  Dostajesz podejrzane maile? To nie Netflix. Jak nie dać się oszukać?

Popularne filmy i seriale na Netflix. Mnóstwo nowości [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na podium znalazła się druga część ostatniego sezonu "Domu z papieru". Widzowie otrzymali odpowiedzi na wszystkie pytania, a rozdział został zamknięty. To już moment, w którym trzeba pożegnać bohaterów, chociaż Netflix nie zamierza łatwo rezygnować ze swojego hitu i zapowiada liczne spin-offy. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun 2. części 5. sezonu serialu "Dom z papieru".

Na drugim miejscu znajdziemy natomiast serial "Zagubieni w kosmosie". To już ostatnia odsłona produkcji. Natomiast podium zamyka serial przeznaczony dla najmłodszych widzów - mowa o "Parku Jurajskim: Obozie Kredowym". W produkcji śledzimy losy nastolatków, którzy biorą udział w obozie po drugiej stronie wyspy Isla Nublar, gdy dinozaury wywołują chaos. 

Poza tym w zestawieniu TOP 10 filmów i serialu na Netflixie pojawiło się wiele nowości - "Psie pazury", polski film "Kraj" czy "Wyspa fantazji". Z zestawienia nie znika "Psi patrol" oraz "Świąteczny zamek". Co jeszcze cieszy się obecnie zainteresowaniem użytkowników Netflixa? Poniżej podajemy szczegóły.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Dom z papieru"
  2. "Zagubieni w kosmosie"
  3. "Park Jurajski Obóz Kredowy"
  4. "Rozpieszczone bachory"
  5. "Psi patrol"
  6. "Im więcej, tym przyjemniej"
  7. "Psie Pazury"
  8. "Kraj"
  9. "Wyspa Fantazji"
  10. "Świąteczny zamek"

Zobacz także:  Netflix podaje nowości na grudzień 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

RadioZET.pl