Zamknij

Popularne filmy i seriale na Netflix. Te tytuły powinien znać każdy kinoman [TOP 10]

22.11.2021 13:27
Arcane League of Legends
fot. Courtesy of Netflix

Netflix podaje listę filmów i seriali, które są niezwykle popularne. Na pierwszym miejscu znalazł się serial inspirowany popularną grą internetową, czyli "Arcane: League of Legends". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy jest pomocny w wyborze odpowiedniego tytułu. Na podium znalazł się serial "Arcane: League of Legends". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce?

Zobacz takżeNetflix opublikował listę największych hitów w historii platformy [TYTUŁY]

Popularne filmy i seriale na Netflix. Te tytuły powinien znać każdy kinoman [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Obecnie na pierwszym miejscu znajduje się serial "Arcane: League of Legends" oparty na popularnej grze internetowej.Serial przedstawia losy dwóch sióstr, walczących po przeciwnych stronach w wojnie pomiędzy miastami Piltover i Zaun. Na drugim miejscu znalazł się natomiast najdroższy film w historii platformy Netflix, czyli "Czerwona nota". W produkcji występują m.in. Gal GadotDwayne Johnson i Ryan Reynolds. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Podium zamyka nowy, koreański serial o tytule "Hellbound". To kolejna produkcja, zaraz po "Squid Game", z tego kraju, która bije rekordy popularności. Tym razem w serialu "Hellbound" religia przeplata się z krwawą polityką. W produkcji pozaziemskie istoty wydają wyroki i wysyłają ziemian do piekła.

W zestawieniu znalazł się też między innymi świąteczny hit z Vanessą Hudgens ("High School Musical"), czyli "Zamiana z księżniczką 3". Widzowie oglądają wciąż serial "Sprzątaczka", a najmłodsi najwięcej uwagi poświęcają "Psiemu patrolowi". Co jeszcze cieszy się obecnie zainteresowaniem użytkowników Netflixa? Poniżej podajemy szczegóły.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Arcane: League of Legends"
  2. "Czerwona nota"
  3. "Hellbound"
  4. "Zamiana z księżniczką 3"
  5. "Agent i pół"
  6. "Psi patrol"
  7. "Jak zostać gwiazdą"
  8. "Cowboy Bebop"
  9. "Krudowie"
  10. "Sprzątaczka"

Zobacz także„Ozark“: nowy teaser 4. sezonu zapowiada dramatyczne wydarzenia [WIDEO]

RadioZET.pl