Zamknij

Posiadacze Netflixa nie powinni zwracać uwagi na pewne komunikaty. Na co nie reagować?

23.09.2021 15:13
Netflix
fot. Shutterstock

Netflix jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform streamingowych w Polsce. Każdy posiadacz konta na Netflixie powinien być szczególnie ostrożny. Rozsyłane są wiadomości, na które użytkownicy nie powinni zwracać uwagi. O co chodzi?

Posiadacze Netflixa nie powinni zwracać uwagi na pewne komunikaty. Jak podaje portal dobreprogramy.pl - użytkownicy Netflixa powinni być teraz szczególnie ostrożni. Chodzi o wiadomości, które są rozsyłane za pomocą skrzynek mailowych. Na co trzeba uważać?

Zobacz także:  Ile kosztuje Netflix? CENA na miesiąc, na rok, na 2 i 4 osoby, na 1 osobę [CENA ABONAMENTU 2021]

Posiadacze Netflixa nie powinni zwracać uwagi na pewne komunikaty. Na co nie reagować?

Użytkownicy Netflixa muszą obecnie uważać, żeby nie paść ofiarą oszustwa. Wszystko to za sprawą wiadomości, sugerujących, że Netflix zawiesił konto. Warto mieć na uwadze, że jest to oszustwo, a Netflix nie wysyła tego typu e-maili do swoich klientów. 

Ważne, by nie reagować na tego typu wiadomości, ponieważ zawierają one link, który prowadzi do fałszywego serwisu płatności. W ten sposób można przekazać dane swojej karty płatniczej złodziejom i stracić pieniądze. 

Jeśli mamy wątpliwości lub otrzymamy takiego maila, to w takim przypadku najlepiej skontaktować się z pomocą platformy Netflix.

Netflix: ile to kosztuje?

Cena za dostęp na platformę uzależniona jest od tego, jaki wybierzemy plan. Do wyboru mamy następujące pakiety:

  • podstawowy - 29 zł
  • standard - 43 zł
  • premium - 60 zł

Zobacz także:  "Squid Game": o czym jest nowy serial Netflixa, który zyskał popularność na całym świecie?

RadioZET.pl/dobreprogramy.pl