Zamknij

Netflix zapowiada przejmujący dramat "Potwór" z gwiazdorem "Westworld". Kiedy premiera? [WIDEO]

07.04.2021 11:32
Netflix zapowiada przejmujący dramat "Potwór" z gwiazdorem "Westworld". Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. NETFLIX © 2021

"Potwór" to nadchodzący film Netflixa, który ukaże nam dramatyczne kulisy sądowej odysei z młodym chłopakiem w roli głównej. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun. Kiedy premiera?

"Potwór", czyli Netflix z kolejnym dramatem sądowym. Po genialnym miniserialu "Jak nas widzą" gigant streamingowy powraca z kolejną opowieścią o walce czarnoskórego chłopca z wymiarem sprawiedliwości. W obsadzie między innymi gwiazdorzy "Westworld" i wspomnianego "Jak nas widzą". Zobaczcie zwiastun.

"Potwór" - zwiastun przejmującego dramatu Netflix

Zwiastun filmu "Potwór" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy siedemnastoletniego Steve'a Harmona - prymusa z elitarnej szkoły z Harmelu. Życie chłopca to pasmo sukcesów, jest inteligentny i lubiany, jednak wszystko to lega w gruzach, gdy zostaje oskarżony o morderstwo. Czy uda mu się wygrać bezwzględną batalię sądową, czy resztę życia spełni za kratami?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Potwór" - kiedy premiera na Netflix?

Premiera filmu "Potwór" odbędzie się 7 maja 2021 roku na platformie Netflix. Reżyseruje Anthony Mandler, zaś scenariusz napisali Radha Blank, Colen C. Wiley i Janece Shaffer.

W obsadzie znaleźli się: Kelvin Harrison, Jr., Jeffrey Wright, Jharrel Jerome, Jennifer Ehle, Rakim Mayers, Nasir Jones, John David Washington oraz Tim Blake Nelson.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Netflix