Zamknij

Powstaje „Kogel-Mogel 3”. Kogo zagra Antoni Pawlicki?

Redakcja
07.09.2018 15:11
Powstaje „Kogel-Mogel 3”. Kogo zagra Antoni Pawlicki?
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

„Kogel-Mogel” i „Galimatias, czyli Kogel-Mogel 2” to jedne z kultowych polskich komedii. Widzowie, którzy wypatrywali dalszego ciągu perypetii Kasi, mogą się cieszyć. Ilona Łepkowska zapowiedziała trzecią część filmu. W jednej z ról zobaczymy Antoniego Pawlickiego.

Ilona Łepkowska ogłasza coraz to nowe informacje na temat produkcji trzeciej części „Kogla-Mogla”, czyli „Misz-Masz, czyli Kogel-Mogel 3”. We wtorek ogłoszone zostało nazwisko reżysera, który zajmie się produkcją. Jest to Konrad Piwowarski, syn Radosława Piwowarskiego, reżysera między innymi „Ciemnej strony Wenus”.

Fanów poprzednich części z pewnością ucieszy fakt, że na ekranie będą mogli oglądać większość znanych z poprzednich części postaci. W Kasię ponownie wcieli się Grażyna Błęcka-Kolska, a jej mamę zagra Katarzyna Łaniewska. Powróci również Ewa Kasprzyk jako Barbara Wolańska. Niestety zabraknie Pawła, bo odgrywający go Dariusz Siatkowski zmarł w 2008 roku.

Kogel Mogel 2
fot. sfkadr.com

Antoni Pawlicki w „Kogel-Mogel 3”

Fabuła filmu będzie kontynuowała wątki z poprzedniej części. Kasia po rozwodzie samotnie wychowuje syna (w tej roli zobaczymy Antoniego Pawlickiego) oraz zarządza wiejską szkołą. Dziecko bohaterki nawiązuje do końcówki drugiej części filmu, w której dziewczyna informuje rodziców, że jest w ciąży. Z kolei Barbara Wolańska odnajdzie się w zupełnie nowej roli, zaangażuje się bowiem w sex-coaching.

Ilona Łepkowska poinformowała, że w filmie nie uświadczymy żartów politycznych. Jeśli humor sytuacyjny zawarty w produkcji będzie podobny do tego z poprzednich części, a do tego doprawiony szczyptą współczesności, nie będą one potrzebne. Dwie poprzednie części bawiły widzów typowymi życiowymi sytuacjami.

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale producentka w wywiadzie dla portalu Wirtualnemedia.pl rzuciła nieco światła na postępy prac.

– Aktorzy mają bardzo napięte terminy. Mam nadzieję, że do końca października skończymy zdjęcia. Jeśli wszystko ułoży się dobrze z montażem, udźwiękowieniem, to film może mieć premierę nawet w początku nowego roku, może w okolicach Walentynek.

RadioZET.pl/MF