Zamknij

Telenowele tureckie w jednym miejscu. Powstanie kanał dla fanów "Elif" i podobnych produkcji

Roksana Orlicka
12.12.2019 16:36
Tureckie seriale już niedługo w Polsce
fot. YouTube/Elif

Tureckie seriale cieszą się w Polsce dużą popularnością. Mowa o takich produkcjach jak "Elif", "Więzień miłości" czy "Przysięga". Powstanie kanał telewizyjny z tureckimi produkcjami. Poniżej zdradzamy szczegóły. 

Powstaje kanał z tureckimi serialami. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów "Elif" i podobnych produkcji. Kino Polska TV zapowiada, że niedługo wprowadzi do swojej oferty kanał, na którym pojawią się jedynie tureckie telenowele. Kiedy to nastąpi? Zdradzamy poniżej, co już wiemy. 

Powstaje kanał z tureckimi serialami. Nie tylko "Elif" i "Więzień miłości"

Kino Polska TV podaje, że od połowy stycznia 2020 roku w ich ofercie pojawi się kanał Timeless Drama Channel. Jest on znany z tego, że emituje tureckie seriale, które cieszą się w Polsce tak ogromną popularnością. To dobra wiadomość dla fanów takich produkcji, bo już niedługo Timeless Drama Channel będzie nadawany również w języku polskim.

Press.pl podaje, że trwają rozmowy z operatorami.

Widzimy, że tureckie produkcje są bardzo chętnie oglądane. W Zoom TV pokazujemy serial "Narzeczona ze Stambułu", który ma rekordową oglądalność - powiedział Bogdan Kisielewski (prezes Kina Polska TV) w rozmowie z Press.pl.

Na razie nie podano, kiedy dokładnie kanał będzie dostępny dla Polaków. Warto wspomnieć, że na razie nadaje w takich krajach jak Bułgaria, Rumunia czy Chorwacja.

Zobacz także: Elif, odcinek 629 - STRESZCZENIE. Żandarmeria otacza rezydencję Arzu. Co jeszcze się wydarzy? [16.12] 

Zagłosuj

Oglądasz tureckie seriale?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Press.pl/RO