Zamknij

Powstanie 4. część „Kogla-Mogla”? Ilona Łepkowska zdradziła szczegóły

Redakcja
15.02.2019 15:47
Ewa Kasprzyk na premierze 3. części "Kogla-Mogla"
fot. Piotr Molecki/ East News

Mimo że 3. część „Kogla-Mogla” nie spotkała się z przychylnymi recenzjami krytyków, na najnowszą odsłonę kultowej komedii do kin wybrało się mnóstwo ludzi. Od dnia premiery zobaczyło ją już ponad 1,8 mln osób. Taki wynik motywuje twórców do stworzenia kolejnej części. Niewykluczone więc, że zobaczymy „Kogel-Mogel 4”.

3. część „Kogla-Mogla” okazała się kasowym hitem. Najnowszą odsłonę kultowej produkcji zobaczyło już ponad 1 mln 860 tys. widzów. I choć próżno szukać pozytywnych recenzji krytyków filmowych, twórcy cieszą się z powodzenia frekwencyjnego.

– Cieszę się, że ludzie doceniają naszą pracę, niektórzy chodząc do kina po kilka razy. W dużej mierze widownia „Miszmasz” to młodzież. Są to widzowie, na których najbardziej mi zależy. Tych, co jeszcze nie widzieli, zapraszam do kin, żeby się wyluzowali, pośmiali i odetchnęli na chwilę w tym nieco zwariowanym świecie „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”  – podkreślał  w rozmowie z Wirtualnemedia.pl reżyser Kordian Piwowarski.

Ilona Łepkowska tłumaczy, czy powstanie 4. część Kogla-Mogla
fot. Tomasz Zukowski/ East News

„Kogel-Mogel”. Powstanie 4. część filmu?

Taki sukces motywuje twórców, aby stworzyć kolejną część. Choć decyzja jeszcze nie zapadła, niewykluczone, że w przyszłości widzowie zobaczą dalsze losy Wolańskich i Kasi Solskiej.

 To nie jest odpowiednia pora na to pytanie. Jeśli będzie bardzo dobry wynik, to pojawi się pewnie myśl o kontynuacji...– powiedziała w rozmowie z „Tygodnik Solidarność” Ilona Łepkowska, scenarzystka filmu.

RadioZET.pl/ SW