Zamknij

Powstanie film o Beacie Kozidrak. Wybór kandydatki do roli jest zaskakujący

18.08.2021 15:33
Beata Kozidrak z córką
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Beata Kozidrak jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej piosenki. W planach jest nakręcenie filmu poświęconego gwieździe estrady. Pojawiły się pierwsze informacje, kto mógłby się wcielić w Beatę Kozidrak. To kobieta bliska jej sercu.

Powstanie film o Beacie Kozidrak. Pierwsze informacje w tym temacie pojawiły się już ponad rok temu. Okazuje się, że projekt ma szansę na powstanie. Pojawiły się też pierwsze przecieki dotyczące tego, kto mógłby się wcielić w królową polskiej piosenki. Zdradzamy, co już wiadomo.

Zobacz także:  Beata Kozidrak gwiazdą filmową. Powstaje film biograficzny o słynnej wokalistce

Powstanie film o Beacie Kozidrak. Wybór kandydatki do roli jest zaskakujący

Beata Kozidrak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej piosenki. Przez lata była liderką zespołu Bajm, nagrywa też solowe płyty. Każdy zna takie przeboje w jej wykonaniu jak "Myśli i słowa", "Ta sama chwila" czy "Biała armia". Okazuje się, że w planach jest nakręcenie filmu poświęconego artystce.

Jak podaje Onet, powołując się na "Super Express", produkcja jest na etapie poszukiwań kandydatek do głównej roli. Nieoficjalnie mówi się, że w Beatę mogłaby się wcielić Katarzyna Pietras, córka Beaty Kozidrak. Pociecha artystki jest nie tylko podobna do niej wizualnie, ale może się też pochwalić podobną barwą głosu.

Na ten moment żadne szczegóły dotyczące projektu nie są jeszcze znane. Reżyserem ma być natomiast Piotr Domalewski, znany z filmu "Cicha noc".

Film o Beacie Kozidrak: kiedy premiera?

Na ten moment nie ma też mowy o dacie premiery filmu poświęconego Beacie Kozidrak. Fani piosenkarki będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz także:  Zabójczy rejs 2: Hit Netflixa powróci z sequelem! Jennifer Aniston i Adam Sandler na pokładzie

RadioZET.pl/Onet.pl