Zamknij

Bohaterowie „Hotelu Transylwania” powracają!

Redakcja
18.09.2018 09:47
Bohaterowie „Hotelu Transylwania” powracają!

Stęskniliście się za Drakiem, uroczą Mavis i ich upiorną rodzinką? W takim razie mamy dla Was dobrą wiadomość! Ich nowe przygody będziecie mogli obejrzeć w kinach już 12 października, a przy okazji – zrobić coś dobrego dla innych.

Filmy z serii „Hotel Transylwania” od lat cieszą się gigantyczną popularnością na całym świecie. Poprzednią odsłonę tylko w Polsce obejrzało prawie 1 200 000 widzów. Nic więc dziwnego, że bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają!

Paka Draka na wakacjach

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem Księżyca. Ale wakacje ze snów szybko staną się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis odkryje, że jej ojciec – Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. A to nie koniec dramatycznych zwrotów akcji – Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów… W „Hotel Transylwania 3” na pewno warto zwrócić na jeszcze jedną postać, a mianowicie na… rybę, której głosu użyczy sam Szymon Majewski. A co powie ryba? Tego dowiecie się już 12 października w kinach, tymczasem mamy dla Was prawdziwą gratkę – klip promujący, w którym Szymon Majewski uchyla rąbka tajemnicy i zdradza co nieco na temat „Hotelu Transylwania 3”.

HT3 statek B1

Wysysamy - Pomagamy

Bohaterowie „Hotelu Transylwania 3”, a także Joanna Jędrzejczyk mistrzyni świata i polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki, zachęcają także do tego, by pomóc innym. Premierze filmu towarzyszy akcja „Wysysamy – pomagamy”, w ramach której można oddać krew. Przyjdź 26 września w godzinach 11–16 na parking przy Pałacu Kultury i Nauki od strony metra Centrum, oddaj krew, spotkaj bohaterów „Hotelu Transylwania 3” i zrób sobie z nimi zdjęcie i odbierz filmowy prezent. Zapraszamy całe rodziny, również z dziećmi.

Plakat wysysamy pomagamy3 (1)