Zamknij

Pretty Woman: minęło 30 lat od premiery filmu. Jak obecnie wyglądają aktorzy?

Roksana Orlicka
24.03.2020 13:46
Film "Pretty Woman" ma 30 lat jak wyglądają obecnie aktorzy związani z produkcją
fot. Instagram/@hansafilmstudio

"Pretty Woman" to jeden z najpopularniejszych filmów wszech czasów. Choć trudno w to uwierzyć, minęło już 30 lat od premiery. Z tej okazji sprawdziliśmy, czym obecnie zajmują się gwiazdy filmu i jak wyglądają.

Pretty Woman: kultowy film skończył 30 lat. Trudno w to uwierzyć, bo opowieść przedstawiona w tej produkcji wciąż zachwyca widzów na całym świecie. To taki rodzaj filmu, który trwale zapisał się w historii popkultury i nigdy się nie zestarzał. Z okazji okrągłych urodzin "Pretty Woman" sprawdziliśmy, czym się obecnie zajmują gwiazdy filmu i jak wyglądają.

Zobacz także: W lesie dziś nie zaśnie nikt: Wiktoria Gąsiewska pierwszy raz w odważnych scenach

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Pretty Woman: film ma już 30 lat. Czym się zajmują jego gwiazdy i jak wyglądają?

Film "Pretty Woman" trafił na ekrany kin 23 marca 1990 roku. Produkcja spodobała się krytykom i widzom na całym świecie. To komedia romantyczna, która chwyta za serce, wciąga, a do tego ma ukryty przekaz. Co ciekawe, aktorzy związani z produkcją wielokrotnie podkreślali, że żałują występu w filmie. Julia Roberts powiedziała nawet, że jej zdaniem produkcja mogłaby nie powstać.

"Pretty Woman" przedstawia historię biznesmena, który płaci kobiecie za tydzień spędzony w jej towarzystwie. Warto wspomnieć, że film zarobił miliony dolarów, chociaż jego budżet był "niewielki". Zachwycił krytyków, zgarnął wiele prestiżowych nagród, a przede wszystkim otworzył Julii Roberts drzwi do wielkiej kariery w Hollywood. Czym obecnie zajmują się gwiazdy "Pretty Woman" i jak wyglądają?

Julia Roberts od premiery "Pretty Woman" regularnie pojawia się w filmach. W 2019 roku mogliśmy ją zobaczyć w takich produkcjach jak "Homecoming" czy "Powrót Bena". Gwiazda niewiele się zmieniła i wciąż zachwyca urodą, a do tego jest aktywna w mediach społecznościowych.

Richard Gere ma obecnie 70 lat, jednak nie zamierza rezygnować z aktorstwa. Regularnie pojawia się w filmach. W 2019 roku mogliśmy go zobaczyć w filmie "MotherFatherSon".

Widzowie mogą kojarzyć z filmu także Hectora Elizondo. Aktor ma obecnie 83 lata, a w tym roku ma się pojawić w filmie "Music", grywa także w serialach. 

Zobacz także: HBO: nowości na kwiecień 2020. Lista premier filmów i seriali

Zagłosuj

Lubisz film "Pretty Woman"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/RO