Zamknij

Prezentacja ramówki TVN w cieniu tragedii Agnieszki Woźniak-Starak

Maciej Friedrich
22.08.2019 12:18
Prezentacja ramówki TVN w cieniu tragedii Agnieszki Woźniak-Starak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

22 sierpnia w budynku Expo XXI w Warszawie odbywa się oficjalna prezentacja jesiennej ramówki stacji TVN. Wśród zaproszonych gości znalazły się największe gwiazdy telewizyjnych hitów, takich jak „Top Model” i „Kuchenne rewolucje”. Na imprezę padł cień tragicznych wydarzeń dotyczących Piotra Woźniaka-Staraka, męża Agnieszki Woźniak-Starak.

Oficjalna prezentacja jesiennej ramówki TVN

Stacja TVN jak co roku prezentuje ofertę programową, jaką przygotowała dla widzów na jesień. Po wakacjach będziemy mogli zobaczyć zarówno nowe edycje doskonale znanych i lubianych programów, kontynuacje hitowych seriali, jak i nowe propozycje, które mają szansę zdobyć popularność. W tym roku prezentacja ramówki TVN odbyła się w warszawskim budynku Expo XXI. Na miejscu nie zabrakło uwielbianych przez telewidzów gwiazd. Na radosną z reguły atmosferę towarzyszącą kolejnemu sezonowi emisyjnemu cień kładzie tragedia jednej z gwiazd stacji, Agnieszki Woźniak-Starak. Według najnowszych informacji odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka, męża prowadzącej „Big Brothera”. Na miejscu znajduje się nasz reporter, który zbiera informacje na temat niespodzianek, jakie przygotował TVN.

Na miejscu jak zwykle nie zabrakło największych gwiazd stacji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem fotoreporterów. Widać, że stacja TVN postawiła na rozmach i ma widzom wiele do zaprezentowania. Da się jednak wyczuć emocje towarzyszące tragicznym wydarzeniom ostatnich dni. Mowa tu o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka, męża Agnieszki Woźniak-Starak. Przed prezentacją ramówki pojawiła się informacja o odnalezieniu ciała znanego producenta – relacjonuje nasz reporter.

Konferencja TVN rozpoczęła się od występu Tomasza Karolaka z zespołem. Prowadzący imprezę Marcin Prokop powitał wszystkich i zapowiedział, że podczas prezentacji ramówki zabraknie Agnieszki Woźniak-Starak, która przeżywa osobistą tragedię. Wszyscy jesteśmy z Tobą – podsumował.

Tomasz Karolak na ramówce TVN
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Według zapowiedzi stacji w nowym filmowym programie pojawi się Rafał Zawierucha, znany roli w filmie „Pewnego razu... w Hollywood” Quentina Tarantino.

Na ekranie ponownie pojawią się także słynne seriale paradokumentalne „Szkoła”, „Szpital” oraz „19+”.

W nowych odcinkach „MasterChefa” gościć będzie zdobywca trzech gwiazdek Michelin, nie zabraknie również nowej odsłony „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler.

W nowym show „Starsza pani musi fiknąć” gwiazdy i ich bliscy zmierzą się między innymi z nurkowaniem z rekinami i safari z grzechotnikiem. Wielki aplauz gości ramówki TVN wywołała mama Andrzeja Piasecznego.

Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak sam przedstawił powakacyjne plany. Podkreślił chęć umocnienia pozycji TVN7 m.in. dzięki kolejnej edycji „Big Brothera”. Miszczak nazwał show „najpiękniejszym znanym mu formatem telewizyjnym”.

Również nowa edycja „Top Model” została zapowiedziana jako najbardziej emocjonująca w historii. Materiału jest tak wiele, że długość odcinków wydłużono z 40 do 60 minut. Uczestnicy wezmą udział m.in. w premierze filmu z Angeliną Jolie.

Znamy również tytuł programu, w którym główną bohaterką będzie Edyta Górniak. Gwiazda będzie starała się zrobić prawo jazdy w formacie „My Way”, a wspierać będzie ją m.in. syn Allan.

RadioZET.pl/MF