Zamknij

„Prime Time“ – polski hit Sundance już na Netflixie. Czy warto go obejrzeć?

14.04.2021 10:34
Prime Time - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Prime Time“ Jakuba Piątka z doskonałą rolą Bartosza Bieleni już na platformie Netflix.

„Prime Time“ to polski film, który zakwalifikował się do programu prestiżowego festiwalu Sundance. Produkcja opowiada o młodym mężczyźnie, który w akcie desperacji wchodzi do studia telewizyjnego z bronią w ręku. Grozi ekipie w czasie najwyższej oglądalności w ciągu roku. Film zaskarbił sobie przychylność odbiorców, którzy chwalili w szczególności doskonałe aktorstwo członków obsady.

Zobacz także

Bartosz Bielenia i Magdalena Popławska tworzą tu niezwykle wyraziste, intrygujące postaci, których interakcje dosłownie przyciągają do ekranu.

W naszej recenzji, podkreślaliśmy, że: „Prime Time” aż kipi aktorską energią”, a sam film to:

„także wyśmienity komentarz do świata, w którym żyjemy oraz prawideł telewizji. (…) „Prime Time” jest dziełem doskonałym, które potrafi szczerze i prawdziwie poruszyć, rodząc w widzu całe spektrum różnorodnych emocji. Jeśli debiut jest tak spełniony, to nie mogę się doczekać, jakimi historiami uraczy nas w przyszłości Jakub Piątek. Wspaniały Film!”

Zobacz także

„Prime Time” – zwiastun

Film reklamowany jest następującym zwiastunem:

„Prime Time” – obsada i ekipa

Debiutant Jakub Piątek jest reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego we współpracy z Łukaszem Czapskim, współpracującym wcześniej przy pisaniu skryptów do popularnych seriali „Na dobre i na złe” czy „Na sygnale”. Na ekranie zaś, oprócz Bartosza Bieleni i Magdaleny Popławskiej, zobaczymy także takich aktorów jak: Andrzej Kłak, Cezary Kosiński, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik czy Dobromir Dymecki.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Prime Time” – gdzie obejrzeć film?

Produkcja jest dostępna od środy 14 kwietnia na platformie Netflix.

Czytaj także: „Sound Of Metal” ­– gdzie obejrzeć nominowany do Oscara film?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET