Zamknij

Proceder: film o Tomaszu Chadzie pojawi się na Netflixie. Kiedy premiera?

Roksana Orlicka
26.02.2020 13:31
Film Proceder trafi na Netflixa
fot. Instagram/@globalstudio.film

"Proceder" to film opowiadający o życiu Tomasza Chady. Produkcja niedługo trafi na Netflixa. Zdradzamy szczegóły fabuły i zdradzamy, kiedy dokładnie "Proceder" pojawi się na Netflixie.

Proceder: film o Tomaszu Chadzie pojawi się na Netflixie. Tomasz Chada był polskim raperem i autorem tekstów. Był związany z grupą muzyczną Molesta Ewenement. Na Netflixa trafi film poświęcony jego życiu. Kiedy dokładnie? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Netflix: lista filmów i seriali, które znikną z platformy w najbliższych miesiącach 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Proceder: na Netflixie pojawi się film o życiu Tomasza Chady

Muzyka hip-hopowa cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że inspiruje również filmowców. Film o życiu Tomasza Chady pojawi się niedługo na Netflixie. To historia chłopaka z blokowisk, który był niezwykle szczery w tekstach piosenek. Muzyka była całym jego światem.

W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Antoni Pawlicki, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Jan Frycz czy Sonia Bohosiewicz. Można także zobaczyć kilku raperów: Vienia, Marcina Gutkowskiego, Michała Buczka i Bajorsona. Reżyserem jest Michał Węgrzyn.

Przypominamy, że Tomasz Chada zmarł 18 marca 2018 roku. W 2009 roku ukazała się jego debiutancka płyta "Proceder". Film o tym samym tytule trafił do polskich kin w listopadzie 2019 roku. Wiadomo, że film "Proceder" pojawi się na Netflixie 18 marca 2020 roku.

Zagłosuj

Obejrzysz film "Proceder" na Netflixie?

Liczba głosów:

Zobacz także: Netflix: pojawiła się nowa funkcja. Ma pomóc w szukaniu inspiracji

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/interia.pl/RO