Zamknij
My Little Pony Nowe Pokolenie
7 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Netflix

Netflix jest świetną rozrywką dla dorosłych, jednak warto wiedzieć, że biblioteka platformy jest bogata w produkcje dla najmłodszych widzów. Wybraliśmy filmy i seriale, które warto zobaczyć z dzieckiem na Netflixie.

Produkcje na Netflixie, które warto zobaczyć z dzieckiem. Najmłodsi widzowie, podobnie jak ich rodzice, chętnie korzystają z Netflixa. Dla dzieci stworzono nawet osobne profile, dzięki którym rodzice mają pewność, że ich pociechy trafią na odpowiednie dla siebie treści. Wybraliśmy kilka filmów i seriali, które warto zobaczyć na Netflixie z dzieckiem. O jakich tytułach mowa, można zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz także:  Oto najlepsze filmy dla dzieci. TOP 50

Produkcje na Netflixie, które warto zobaczyć z dzieckiem [ZDJĘCIA]

Netflix jest platformą, na której można znaleźć wiele filmów i seriali skierowanych do najmłodszych widzów. Można tam znaleźć wiele produkcji, które cieszą się ogromną popularnością. Wśród nich jest między innymi film "My Little Pony: Nowe pokolenie". Tym razem młodzi widzowie mogą się przekonać, jak wiele się zmieniło w Equestrii. Kraina straciła swoją magię, ponieważ ziemskie kucyki, jednorożce i pegazy żyją w osobnych królestwach. 

Fenomenem jest też serial "Psi patrol". Serial opowiada o losach bohaterskich psiaków, które stawiają czoła zagrożeniom. Warto wspomnieć, że produkcja niemal nie wypada z rankingu najpopularniejszych filmów i seriali, który udostępnia Netflix.

Dla starszych pociech znajdzie się między innymi "Enola Holmes" czy "Shrek". Co jeszcze warto zobaczyć na Netflixie z dzieckiem? Szczegóły w galerii.

Zobacz także:  Seriale i filmy na Netflixie, które trzeba obecnie zobaczyć. Te tytuły są popularne [TOP 10]

RadioZET.pl