Zamknij

Projekt Lady. Poznaliśmy uczestniczki drugiej edycji

Redakcja
13.06.2017 08:32
Projekt Lady. Poznaliśmy uczestniczki drugiej edycji
fot. TVN

Za nami pierwszy odcinek drugiego sezonu „Projekt Lady". Poznaliśmy uczestniczki, które pod okiem mentorek i Małgorzaty Rozenek będą zmieniały swoje życie. Czy uda im się przejść metamorfozę?

Już od pierwszej minuty odcinka było wiadomo, że dziewczyny nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Tak wiele mocnych charakterów w jednym miejscu może sugerować tylko jedno – Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz będą miały pełne ręce roboty. Wśród bohaterek programu znalazły się np. nastoletnia raperka Paulina, która chce zerwać ze swoim dawnym wizerunkiem, czy chłopczyca Kaja, która marzy, by odkryć w sobie kobiecość.

W pierwszym odcinku dziewczyny wzięły udział w kursie eleganckiego chodzenia. Poznały także Małgorzatę Rozenek-Majdan, która wręczyła im perły – symboliczny początek ich wielkiej przygody w Radziejowicach. O tym, która z dziewczyn zdobędzie trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Cambridge w Wielkiej Brytanii, dowiemy się dopiero w finale programu, ale już wiadomo, że i po drodze wielkich emocji nie będzie brakować.

Zobacz tutaj cały PROGRAM TV.

RadioZET.pl/SI