Zamknij

Projekt Lady 2. Odpadła pierwsza uczestniczka

Redakcja
27.06.2017 08:33
Projekt Lady 2. Odpadła pierwsza uczestniczka
fot. Facebook

„Projekt Lady 2" nabiera tempa. Mentorki pożegnały się z pierwszą uczestniczką drugiej edycji show. Co działo się w trzecim odcinku?

Projekt Lady 2: odpadła Dominika Lis

W 3. odcinku „Projektu Lady 2" pożegnaliśmy się z pierwszą uczestniczką. Piękny pałac w Radziejowicach musiała opuścić Dominika Lis.

Dominika ma osiemnaście lat i uwielbia imprezować. Jak przyznała, na swoim koncie ma zaczepianie innych po alkoholu i wszczynanie bójek z byle powodu podczas imprez.

W trzecim odcinku dziewczyny kilkakrotnie złamały regulamin programu. Choć mentorki starały się traktować je łagodnie, miarka przebrała się, gdy ze spiżarni zniknęło kilka butelek wina. Okazuje się, że dziewczyny ukradły je w nocy, po czym zorganizowały sobie w pokoju hucznie zakrapianą imprezę.

Kara była wielka: trzy dziewczyny (Kaja Kajuth, Julia Jaroszewska i Kinga Orchowska), które zdecydowały się przyznać do kradzieży, musiały posprzątać całą kuchnię. Zajęłoby im to całą noc, gdyby nie pomoc innych dziewczyn, które w tajemnicy przed Małgorzatą Rozenek i mentorkami zakradły się do kuchni, by pomóc w porządkach. Inicjatorką tego pomysłu była Katarzyna Fik. I choć karę miały ponieść trzy dziewczyny, mentorki zdecydowały, że za takie złamanie regulaminu nie powinno się karać.

Z programem pożegnała się więc inna uczestniczka: Dominika Lis. Zdaniem Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej Dominika nie chciała przyjąć pomocy od mentorek i nie wykorzystała tego, że jako jedyna ze wszystkich bohaterek programu wyniosła z rodzinnego domu pewne zasady savoir-vivre'u.

RadioZET.pl/SI