Zamknij

Projekt Lady 3. Kiedy premiera?

Redakcja
30.04.2018 10:05
Projekt Lady 3
fot. Archiwum Radia ZET

„Projekt Lady 3” — kiedy premiera? To pytanie zadaje sobie wielu fanów programu prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek. Już wiadomo, kiedy TVN wyemituje 1. odcinek trzeciej odsłony show.

Projekt Lady 3. Kiedy premiera?

„Projekt Lady 3” ma być emitowany zamiast serialu „Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską, który widzowie TVN po raz ostatni obejrzą tydzień wcześniej, czyli 14 maja. Show o przemianie nieznośnych dziewczyn będzie pokazywane od 21 maja o godz. 21.30. Wtedy właśnie zobaczymy 1. odcinek 3. sezonu programu. 

Fabuła „Projekt Lady” opiera się na brutalnym zderzeniu się ze sobą dwóch zupełnie odmiennych światów. Bohaterki programu to dziewczyny z różnych środowisk, którym nieobce były bójki, zakrapiane imprezy i problemy z prawem.

Zobacz także

Wyłonione z castingu uczestniczki już po raz trzeci będą miały niepowtarzalną okazję na zmianę siebie i swojego życia na lepsze pod okiem Małgorzaty Rozenek i towarzyszących jej reprezentantek świata elit, doktor Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz.

Zawodniczki 3. sezonu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym pałacu w Rozalinie. Kamery będą obserwować je przez całą dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam na pewno będzie pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi grafiku zajęć znajdą się lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej.

Premiera 3. sezonu „Projekt Lady" już 21 maja 2018.

RadioZET.pl/SI