Zamknij

Będzie „Projekt Lady 3". Kiedy premiera?

Redakcja
16.01.2018 09:11
Będzie „Projekt Lady 3". Kiedy premiera?
fot. TVN

To już oficjalne – TVN wyprodukuje „Projekt Lady 3". Aktualnie trwają castingi do programu.

Projekt Lady 3. Kiedy premiera?

Scenariusz programu „Projekt Lady" opiera się na brutalnym zderzeniu się ze sobą dwóch zupełnie odmiennych światów. Bohaterki programu to dziewczyny z różnych środowisk, którym nieobce były awantury, zakrapiane imprezy, bójki i problemy z prawem.

Czy zerwanie ze starym życiem i szkodliwymi nawykami jest możliwe? Na pewno nie będzie to łatwe…

Zobacz także

Wyłonione z castingu dziewczyny już po raz trzeci będą miały niepowtarzalną okazję na zmianę siebie i swojego życia na lepsze pod okiem Małgorzaty Rozenek i towarzyszących jej reprezentantek świata elit, doktor Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz.

Zobacz także

Program najprawdopodobniej trafi do ramówki latem 2018 roku. Można przypuszczać, że pierwszy odcinek 3. sezonu „Projektu Lady" zobaczymy jeszcze w czerwcu.

Aby zgłosić się do programu, należy wysłać maila na adres projektlady@tvn.pl.

Zawodniczki 3. sezonu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym pałacu w Radziejowicach. Kamery będą obserwować je przez całą dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam na pewno będzie pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi grafiku zajęć znajdą się lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej.

RadioZET.pl/SI