Zamknij

Projekt Lady: Uczestniczka Magda Świderska w sesji dla magazynu CKM. Internauci: „Bardzo niekorzystna”

Maciej Friedrich
31.05.2019 12:47
Magda Świderska na okładce CKM
fot. Instagram:@swiderska.magda

Magda Świderska to jedna z uczestniczek 2. edycji popularnego show „Projekt Lady”. Po zakończeniu przygody z programem postanowiła związać swoją karierę z modelingiem. Jej urodę docenił magazyn „CKM”, zapraszając do udziału w sesji zdjęciowej. W sieci pojawiła się okładka nowego numeru magazynu, jednak zdjęcie Świderskiej nie wszystkim przypadło do gustu.

„Projekt Lady 4” wystartował, 20 maja mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek nowej odsłony show prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Za sukces programu odpowiadają między innymi charyzmatyczne uczestniczki, których przemiana w damy wzbudza dużą ciekawość widzów. Część dziewcząt, które brały udział w poprzednich edycjach, rzeczywiście odmieniła swoje życie. Jedną z nich jest znana z 2. edycji Magda Świderska.

Urodę aspirującej modelki docenił magazyn dla mężczyzn „CKM”, który zaprosił ją do wzięcia udziału w odważnej sesji oraz udzielenia wywiadu. Zdjęcie Magdaleny znalazło się na okładce jubileuszowego, 250. wydania magazynu.

Magdalena Świderska z Projektu Lady na okładce CKM

Zaproszeniem do „CKM” Świderska pochwaliła się fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie napisała:

„Jest i ono. Już dostępne w sklepach. Zapraszam do zakupu CKM Polska. W środku nie tylko zdjęcia, możecie również przeczytać wywiad ze mną. Jest to dla mnie naprawdę szczególny moment i swego rodzaju spełnienie jednego z marzeń. Mam nadzieje, że Wam się spodoba”.

Zdjęcie okładki wywołało poruszenie wśród fanów Magdy. Zdecydowana większość gratulowała jej udziału w sesji i komplementowała, znalazły się również głosy krytykujące fotografię. Zdaniem części osób poza, w jakiej widzimy Świderską, jest nienaturalna. Chodzi głównie o zbyt wyeksponowane udo uczestniczki „Projektu Lady”.

„Poza bardzo niekorzystna, a szkoda”.

„Co się stało z jej udem? Jakieś nieproporcjonalne do reszty sylwetki”.

„Na wybieg do znanego projektanta byś się nie dostała. Kto co lubi , ale zero klasy, a ten biust sztuczny jest okropny. Nie hejtuje , ale oszpeciłaś się” – czytamy w sieci.

Magdalena Świderska – kim jest uczestniczka Projektu Lady?

W 2. edycji „Projektu Lady” poznaliśmy Magdalenę Świderską jako hostessę studiującą dietetykę. Uczestniczka nie ukrywała, że prowadziła imprezowy styl życia. Po zakończeniu przygody z show Magda postanowiła skupić się na karierze w modelingu. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, publikuje swoje zdjęcia w rozmaitych, często odważnych stylizacjach. Jej profil na Instagramie cieszy się dużą popularnością, obserwuje go ponad 112 tysięcy użytkowników sieci.

Zagłosuj

Podoba Ci się zdjęcie Magdy na okładce "CKM"?

Liczba głosów:

ZOBACZ: Jacek Rozenek w szpitalu. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan miał udar

RadioZET.pl/MF