Zamknij

Projekt Lady: Roksana zwyciężyła drugi sezon. Co dalej?

Redakcja
29.08.2017 11:31
Roksana Gac
fot. screen/TVN

Kto wygrał "Projekt Lady 2"? Znamy już zwyciężczynię tej edycji programu. Która z dziewcząt zdobyła stypendium w szkole językowej w Cambridge i co będzie z nią dalej?

Właśnie zakończyła się druga edycja programu "Projekt Lady", który trwał od 12 czerwca 2017, i wyłoniona została jego zwyciężczyni. Stawką było stypendium w szkole językowej w Cambridge.

Finałowy odcinek stał się dla uczestniczek okazją do wspomnień i do przywołania początków programu, kiedy to 13 dziewczyn spotkało się w pałacu w Radziejowicach, by pod czujnym okiem mentorek przejść całkowitą przemianę. Po każdym odcinku z show odpadała jedna z uczestniczek i w ten sposób wyłoniona została finałowa trójka. W ostatnim odcinku o dobre oceny jury i zwycięstwo w programie walczyły: Julia Jaroszewska, Kaja Kajuth oraz Roksana Gac. To ta ostatnia pokonała pozostałe kandydatki.

Roksana Gac do "Projektu Lady" zgłosiła się, by rozprawić się ze swoją trudną przeszłością. Dziewczyna, kiedy była nastolatką, trafiła do pogotowia opiekuńczego, szybko wpadła w tarapaty - złe towarzystwo i uzależnienia. Program TVN-u pozwolił jej pokonać demony przeszłości.

- Przyszłam jako zimna, wredna, bezuczuciowa kobieta. Przełomem była rozmowa z panią Tatianą, która powiedziała, że mam chodzić i przytulać się do wszystkich aż zwymiotuję. Wtedy nadszedł ten moment, kiedy mogłam już przytulić moją siostrę. Naomi, kocham cię! Pani Tatiano, gdyby nie pani, to zawsze byłabym tą wredną, czarną Roksaną (...). Pani Irenko, bardzo dziękuję nie tylko za to, że w końcu potrafię jeść, ale też za to, że wreszcie umiem iść prosto, jak pewna siebie kobieta - mówiła w swym przemówieniu zwyciężczyni programu. - To mój nowy start, nowe życie. Dostałam szansę - wyznała na koniec.

RadioZET.pl/SA