Zamknij

Promotor Toma Cruisa walczy o Joannę Kulig

Redakcja
10.12.2018 12:47
Promotor Toma Cruisa walczy o Joannę Kulig
fot. Instagram:@joannakulig_official

Joanna Kulig to obecnie prawdziwa gwiazda Hollywood. Gwiazda „Zimnej wojny” bryluje na salonach i otrzymuje coraz to nowe propozycje. Współpracą z aktorką interesują się również kolejni agenci, w tym promotor współpracujący między innymi z Tomem Cruisem.

Kiedy w 1998 roku 16-letnia Joanna Kulig zajęła w programie „Szansa na sukces” trzecie miejsce, z pewnością nie myślała, że zostanie rozpoznawalną na całym świecie aktorką. Debiutowała w 2006 roku rolą w dwóch odcinkach serialu „Pensjonat pod różą”, rok później zagrała pierwszą filmową rolę w „Środa, czwartek rano”. Prawdziwy przełom w karierze przyniosła jej kreacja piosenkarki w nagrodzonej Oscarem „Idzie” Pawła Pawlikowskiego. Teraz, po spektakularnym sukcesie „Zimnej wojny” tego samego reżysera, nazwisko Kulig znane jest na całym świecie. Joanna z gracją wstąpiła na hollywoodzkie salony. Pojawia się na popularnych galach, otrzymuje kolejne propozycje, znalazła się także pod skrzydłami renomowanej agencji aktorskiej CAA. Interesują się nią najwięksi światowi agenci.

Kulig
fot. Instagram:@joannakulig_official

Agent Toma Cruise'a chce pracować z Joanną Kulig

Jak dowiedział się „Super Express”, o możliwość współpracy z polską aktorką ubiega się Joel Lubin. To popularny promotor hollywoodzkich gwiazd. Jest między innymi agentem gwiazdora Toma Cruise'a. Informację potwierdził informator dziennika z Los Angeles.

– On ma słabość do europejskich aktorek, szczególnie tych ze wschodu. Kilka lat temu ożenił się z serbską gwiazdą Mariją Karan, która robi karierę w Hollywood. Lubin ma nadzieję pozyskać Kulig do swej stajni. A jak wiadomo, tam najważniejsze są dobre kontakty, a on je ma.

Obecnie interesy Kulig reprezentuje specjalistka od prowadzenia młodych aktorskich talentów, Hyldy Queally. Sama Joanna przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie oczekuje na poród.

ZOBACZ TEŻ: "Zimna wojna" bez nominacji do Złotych Globów?

RadioZET.pl/se.pl/MF