Zamknij

„Milionerzy”: Wiemy, kiedy padnie pytanie za milion

Redakcja
01.03.2019 14:00
„Milionerzy”: Wiemy, kiedy padnie pytanie za milion
fot. milionerzy.tvn.pl

Po raz kolejny w „Milionerach” uczestnik dzięki swojej wiedzy dotarł do ostatniego pytania. Pan Maksymiliana od ogromnych pieniędzy dzieli jedna dobra odpowiedź. Wiemy, kiedy Hubert Urbański zada pytanie za milion złotych.

Milionerzy” to niezwykle popularny teleturniej, który widzowie mogą oglądać na antenie TVN od 1999 roku. Walka uczestników o milion złotych wzbudza ogromne emocje, a format przyciąga przed ekrany średnio 2,5 miliona fanów. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszy się etap rozgrywki, gdy gracz zbliża się do ostatniego z dwunastu pytań. Tak było na przykład we wrześniu 2018 roku, kiedy to Dominik Komorek zmierzył się z pytaniem za milion. Wtedy główna wygrana jednak nie padła. Niebawem kolejny gracz będzie miał możliwość zarobienia ogromnych pieniędzy. Wiemy, kiedy Hubert Urbański zada kolejne pytanie za najwyższą stawkę.

Pytanie za milion w „Milionerach”

Maksymilian Bilewicz z Poznania jest kolejnym zawodnikiem, który dotarł do ostatniego pytania. Jako jedyny znał prawidłową odpowiedź w kwalifikacjach, a z jedenastoma pytaniami poradził sobie znakomicie, wykorzystując dwa z trzech dostępnych kół ratunkowych. Jedno z nich, „pół na pół”, wykorzystał dopiero w pytaniu za pół miliona złotych. Brzmiało ono: „Z ilu salw składa się salut narodowy, zarezerwowany dla najważniejszych uroczystości państwowych i wojskowych?”. Z dwóch pozostałych odpowiedzi wybrał rzecz jasna prawidłową (czyli 21 salw).

Rozemocjonowani widzowie nie usłyszeli jednak pytania za milion. O tym, czy gracz powtórzy sukces Marii Romanek i wyjdzie ze studia bogatszy o milion złotych, przekonamy się w poniedziałek, 4 marca, o godzinie 20.55.

QUIZ: Wszystkie pytania zwyciężczyni "Milionerów". Sprawdź, czy wygrałbyś milion

Milionerzy pytanie za milion
fot. Instagram:@tvn.pl

RadioZET.pl/MF