Zamknij

Przemysław Kossakowski poprowadzi "Big Brothera"?

Redakcja
12.12.2018 16:02
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska
fot. Piotr Molecki/East News

Przemysław Kossakowski dotąd raczej stronił od rozgłosu. Nie zdradzał zbyt wiele ze swojego życia prywatnego, a w zawodowym zamiast na rozgłosie koncentrował się na swoich programach i związanych z nimi ekstremalnymi wyprawami. Wygląda na to, że to może się zmienić.

Przemysław Kossakowski, który od pewnego czasu związany jest w Martyną Wojciechowską, pasjonuje się podróżami i ekstremalnymi przeżyciami. Podobnie jak jego partnerka. Oprócz tego, łączy ich też dbanie o swoją prywatność w mediach, a już wkrótce połączyć ich może jeszcze jedno: to, że obydwoje będą prowadzącymi "Big Brothera". Jak informuje "Fakt", Kossakowski dostał od producentów show ważną propozycję.

Przemysław Kossakowski poprowadzi "Big Brothera"?

Nie chodzi o to, że Wojciechowska poprowadzi "Big Brothera" razem z Kossakowskim. To jemu zaproponowano pracę przy najnowszej serii kultowego reality show. Jak zdradza "Fakt", podróżnik jeszcze nie podjął decyzji, choć realizatorzy są przekonani, że świetnie sprawdziłby się w roli prowadzącego taki program. Dla niego udział w tak mocno komercyjnym przedsięwzięciu może być dużym zwrotem w karierze.

Co ciekawe, ma go do tego namawiać nawet Martyna Wojciechowska

Była prowadząca podobno mówi mu, że to może być świetna przygoda. "Sama prowadziła pierwsze trzy edycje „Big Brothera” kilkanaście lat temu i bardzo dobrze to wspomina" – przekazuje informator "Faktu".

Czy Kossakowski podejmie się tego zadania? Na te wieści musimy jeszcze poczekać. Przypomnijmy, że nowa edycja „Big Brothera” ma trafić na antenę TVN7 już wiosną 2019 roku.

RadioZET.pl/Fakt/SA