Zamknij

Przemysław Kossakowski zdradził, czy poprowadzi „Big Brothera”

Redakcja
14.12.2018 11:59
Przemysław Kossakowski zdradził, czy poprowadzi „Big Brothera”
fot. Instagram:@przekossakowski

Przemysław Kossakowski wymieniany był jako jeden z głównych kandydatów do roli prowadzącego show „Big Brother”, które ma powrócić na ekrany w przyszłym roku. Podróżnik i dziennikarz opublikował w sieci wpis, w którym odniósł się do medialnych spekulacji.

„Big Brother” to reality show, którego emisja w Polsce była głośnym medialnym wydarzeniem. Pierwsza edycja „Wielkiego Brata” została wyemitowana przez stację TVN w marcu 2001 roku, kolejna we wrześniu, trzecia natomiast w marcu 2002. Następnie w 2007 roku „Big Brother 4.1” pojawił się na antenie telewizyjnej czwórki. Miliony widzów z zainteresowaniem śledziły wzajemne relacje uczestników zamkniętych w domu wypełnionym kamerami.

Teraz formuła ma powrócić do stacji TVN 7. Kolejna odsłona „Big Brothera” zapowiedziana została na wiosnę 2019 roku. Sporo mówi się o osobach, które miałyby zamieszkać w domu „Wielkiego Brata”. Wymieniano między innymi Isabel Marcinkiewicz, Martę Linkiewicz czy Dorotę Goldmann. Najwięcej emocji wzbudza jednak nazwisko osoby, która podjęłaby się roli prowadzącego. Jako jednego z faworytów wymienia się Przemysława Kossakowskiego, dziennikarza i podróżnika, jedną z gwiazd stacji TTV. Tym bardziej że prywatnie jest on partnerem Martyny Wojciechowskiej, która prowadziła trzy pierwsze edycje emitowane w TVN. Sam zainteresowany w czwartek, 13 grudnia opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym odniósł się do medialnych spekulacji.

Kossakowski
fot. Instagram:@przekossakowski

ZOBACZ: Isabel Marcinkiewicz wystąpi w "Big Brotherze"?

Przemysław Kossakowski poprowadzi „Big Brothera”?

Na swoim profilu na Instagramie Kossakowski opublikował wpis dotyczący konkursu „Jaka jest twoja historia?”. Przedstawił w nim osobę, której udało się wygrać sesję tatuażu u jednej z zaprzyjaźnionych artystek. Jednak ktoś, kto uważnie przeczytał cały wpis, dotarł do dodatkowej informacji, jaką zawarł w nim podróżnik. Na samym dole możemy przeczytać:

„Ps. A, jeszcze jedno, chciałbym, na wypadek gdyby to kogoś, prócz psa ze złamaną nogą, interesowało, zdementować pogłoski jakobym miał poprowadzić Big Brothera…”

Kogo więc zobaczymy w roli prowadzącego głośne reality show? Miejmy nadzieję, że dowiemy się już niedługo.

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski myślą o ślubie?

Wpis Kossakowskiego
fot. Instagram:@przekossakowski

RadioZET.pl/MF