Zamknij

„Przyjaciele” trafią do kin w całej Polsce. Kiedy seanse?

Sylwia Wamej
24.10.2019 14:51
"Przyjaciele"
fot. Instagram.com/winecoffenews

„Przyjaciele” to serial, który wciąż jest chętnie oglądany przez kolejne pokolenia. W tym roku kultowa produkcja o szóstce przyjaciół z Manhattanu skończyła 25 lat. Z tej okazji sieć kin Cinema City i Helios przygotowała niespodziankę dla fanów „Przyjaciół”. Poszczególne epizody serialu trafią do kin w całej Polsce.

„Przyjaciele” trafią na duży ekran

„Przyjaciele” to serial, który jest uwielbiany przez widzów w różnym wieku. W tym roku produkcja skończyła 25 lat. Z tej okazji powstaje wiele ciekawych wydarzeń, poświęconych serialowi, m.in. festiwal FriendsFest. Wydarzenie zawitało do Warszawy z końcem sierpnia tego roku.

Tym razem szykuje się kolejna niespodzianka dla fanów kultowej produkcji. Sieć kin Cinema City i Helios organizują seanse specjalne, podczas których wyemitowane zostaną poszczególne odcinki. W każdym z kin zaplanowane są aż trzy maratony urodzinowe. Na każdym z maratonów pokazane zostaną cztery epizody „Przyjaciół”.

„Przyjaciele”. Kiedy trafią do kin w całej Polsce?

Pierwszy seans zaplanowany jest już na dzisiaj, 24 października. Widzowie zobaczą odcinki: Ten, w którym wszystko się zaczęłoTen z brakiem prąduTen z narodzinamiTen, w którym Ross się dowiaduje. Kolejny seans zaplanowano 31 października (Ten z wideo z balu maturalnegoTen, w którym nikt nie jest gotowyTen z następnym rankiemTen z embrionami) i 7 listopada (Ten z Chandlerem w skrzyniTen ze ślubem Rossa (część druga), Ten, w którym wszyscy się dowiadująTen o Święcie Dziękczynienia).  Warto podkreślić, że serial „Przyjaciele” wciąż jest dostępny na platformie Netflix.

Zagłosuj

Oglądasz "Przyjaciół"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW