Zamknij

„Przyjaciółki” – sezon 12: odcinek 135. Co się wydarzy?

Redakcja
05.09.2018 15:53
Przyjaciółki
fot. materiały prasowe

Odcinek 135. serialu „Przyjaciółki” już 6 września w telewizji Polsat. Co czeka bohaterki produkcji w nowym sezonie?

„Przyjaciółki” – 12. sezon rusza już 6 września, o 20.10., w Polsacie. Co się w nim wydarzy? Fanów czeka wiele zmian. Czy Ankę, Ingę, Patrycję i Zuzę czekają niespodziewane zmiany w życiu?

Przyjaciółki – sezon 12. – premiera

Przypomnijmy, że poprzedni sezon „Przyjaciółek” pozostawił fanów w wielkiej niepewności. W ostatnim odcinku serii Maria, teściowa Anki, zorganizowała przyjęcie zaręczynowe. Z kolei Anka poznała rodzinę Weroniki, swojej biologicznej matki. Inga natomiast usłyszała wyznania miłosne aż od trzech mężczyzn, tj. Żółkowskiego, Andrzeja i Roberta. Dorota nadal boryka się ze swoimi problemami finansowymi, a Wika kolejny raz kazała Kubie się wyprowadzić. Na domiar złego Anka znowu sięgnęła po kieliszek, a Wika wyznała Indze, że zrobiła coś strasznego...

Przyjaciółki: odcinek 135

Jak się okazuje, scenarzyści postanowili przenieść wydarzenia serialu o półtora roku do przodu od czasu dramatycznych wydarzeń z przyjęcia, podczas którego przyjaciółki świętowały zaręczyny Marii, teściowej Anki. Wreszcie wyjdzie na jaw, co strasznego zrobiła Wika. W restauracji niespodziewanie pojawi się Janek i wręczy Zuzie obrączki. Przebaczy jej kłamstwa i da jej szansę.

W nowych odcinkach „Przyjaciółek” emocji nie zabraknie. Patrycja przygotowuje się do ponownego otwarcia własnego salonu fryzjerskiego. Inga jest bezrobotna i przez stres mocno przytyła. Paweł stracił prawo do wykonywania zawodu i cały dom jest na utrzymaniu Anki. Zuza ma kolejne dziecko z Jankiem. Wróciła do pracy w banku, spełnia się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Co jeszcze wydarzy się w pierwszym odcinku nowej serii?

RadioZET.pl/mat.prasowe/SA