Zamknij

Przyjaciółki: Agnieszka Sienkiewicz wróci do serialu? Aktorka pokazała wymowne zdjęcie

Sylwia Wamej
26.11.2019 16:16
Agnieszka Sienkiewicz
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Agnieszka Sienkiewicz zaledwie cztery miesiące temu została mamą po raz drugi. Aktorka skupiła się na macierzyństwie i każdą wolną chwilę poświęca malutkiej córeczce - Marysi. Czy to oznacza, że gwiazda nie wróci na plan "Przyjaciółek? Jedno zdjęcie na Instagramie rozwiało wszystkie wątpliwości.

Agnieszka Sienkiewicz wróci na plan "Przyjaciółek"?

Agnieszka Sienkiewicz jest mamą dwóch córeczek - Zosi i Marysi, która przyszła na świat zaledwie cztery miesiące temu. Aktorka każdą wolną chwilę poświęca swoim pociechom. W wywiadzie dla "Party" mówiła, że teraz chce się skupić na rodzinie. "Najważniejsze dla mnie jest być przy dzieciach i na tym się skupiam" - mówiła aktorka. Czy to oznacza, że gwiazda nie wróci na plan 15. sezonu "Przyjaciółek"? Nic bardziej mylnego! 

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie z planu

Agnieszka Sienkiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu serialu "Przyjaciółki", z którego jasno wynika, że jej bohaterka Dorotka powróci do serialu. "Dorotka is back!!!!  Powoli, bardzo powoli wracam do aktywności zawodowej, mam nadzieje, że powrót Dorotki do serialu Was ucieszy" - napisała Sienkiewicz, pozując w towarzystwie Małgorzaty Sochy. 

Fani są zachwyceni powrotem aktorki na plan i dają temu wyraz w komentarzach pod zdjęciem. "Czekam z utęsknieniem", "Dorota musi być", "Dorotka jest najlepsza", "bardzo pani brakowało" - pisali stęsknieni wielbiciele Agnieszki Sienkiewicz.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Przyjaciółki"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW