Zamknij

„Przyjaciółki”: Zdjęcie Anity Sokołowskiej oburzyło internautów. „Leży jak śmieć na podłodze”

Redakcja
04.02.2019 15:04
„Przyjaciółki”: Zdjęcie Anity Sokołowskiej oburzyło internautów. „Leży jak śmieć na podłodze”
fot. Instagram:@anita_sokolowskaa

Anita Sokołowska podzieliła się zdjęciem z planu „Przyjaciółek”, gdzie wciela się w postać Zuzy. Jednak to, co internauci zobaczyli na fotografii, wywołało w sieci prawdziwą burzę. Część fanów nie ukrywała oburzenia.

Anita Sokołowska to utalentowana aktorka filmowa i teatralna, absolwentka Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Największą popularność przyniosła jej rola Mileny Starskiej w serialu „Na dobre i na złe”, w którym występowała przez 14 lat. Od 2012 roku występuje w „Przyjaciółkach”, gdzie wciela się w Zuzę. W oczekiwaniu na kolejny sezon produkcji widzowie śledzą swoich ulubionych aktorów w sieci. Sokołowska postanowiła opublikować zdjęcie z 10. sezonu i pokazać widzom pewien zabieg, który został zastosowany na planie. Aktorka z pewnością nie spodziewała się, że wywoła oburzenie części internautów.

Sokołowska Anita
fot. Instagram:@anita_sokolowskaa

Anita Sokołowska na kontrowersyjnej fotografii

Opublikowane przez Sokołowską zdjęcie przedstawia scenę, gdy Zuza dowiaduje się, że jest w ciąży. Jak sama opisała sytuację:

„Moja bohaterka Zuza ma robione USG (za chwile dowie się, że jest w ciąży) a w tym samym czasie pani – ciężarna, ma robione realne USG, wszystko po to by na ekranie pojawiła się prawdziwa »fasolka« – prawda czasu, prawda ekranu”. 

Przyjaciółki, sezon 13: kiedy premiera nowych odcinków? [DATA, OBSADA]

Fani zwrócili uwagę, że podczas kręcenia sceny aktorka wygodnie leży na łóżku, podczas gdy ciężarna kobieta na podłodze. Nie wszystkim wydało się to właściwe.

„Anita wygodnie leży a ciężarna na podłodze...koniec świata”.

„Podłoga, jakiś przypadkowy facet badający ciężarna, robienie USG tylko na potrzeby serialu, płacenia kobiecie za to poniżenie, to wszystko składa się na dziwny odbiór tego zdjęcia. Myślałam że do takich scen wykorzystuje się nagranie zapisu USG a nie prawdziwą ciężarną”.

„Szkoda tylko, że pani ciężarna leży jak śmieć na podłodze” – grzmieli internauci.

ZOBACZ: Skany z USG 4D palącej matki. Zobacz, co dzieje się z płodem

Pojawiły się jednak również głosy broniące aktorki i ekipy filmowej. W komentarzach znalazły się między innymi opinie, że w szkołach rodzenia kobiety również leżą na podłodze. Poza tym kobieta ze zdjęcia nie została przymuszona do odegrania sceny. A wy co sądzicie?

Zagłosuj

Czy zdjęcie z planu "Przyjaciółek" jest oburzające?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF