Zamknij

Przyjaciółki: do obsady serialu dołączył Kacper Kruszewski

Sylwia Bagińska
12.12.2019 11:52
Przyjaciółki
fot. Instagam.com/przyjaciolkipolsat

W „Przyjaciółkach” pojawi się nowy bohater. Zagra go Kacper Kruszewski znany z roli Marka Mostawiaka. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu „M jak miłość”.

Przyjaciółki: do obsady serialu dołączył Kacper Kruszewski

Jak podaje portal Świat seriali, w 15. sezonie „Przyjaciółek” pojawi się nowa postać. Kacper Kruszewski wcieli się w role adoratora jednej z głównych bohaterek. Domyślacie się której?

To jednak nie koniec zmian w najnowszym sezonie hitowej produkcji Polsatu. Życie tytułowych przyjaciółek wywróci się do góry nogami.

Jak czytamy na portalu Super Express, Inga (Małgorzata Socha) rozpocznie szczęśliwy związek z Maksem (Mateusz Janicki), ale dość szybko zacznie tęsknić za Andrzejem (Adam Adonis). Natomiast córka Gruszewskiej zauroczy się w… partnerze matki.

Zobacz także: Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Wiadomo, który to miesiąc 

Najnowszy sezon "Przyjaciółek" to kolejna tragedia w życiu Strzeleckich. W domu Anki (Magdalena Stużyńska) i jej męża wybuchnie pożar.

Patrycja (Joanna Liszowska) zostanie sama z dziećmi. Ojciec Klary nadal pozostanie nieznany. Problemy pojawią się także w życiu Zuzy (Anita Sokołowska), która nie będzie mogła znaleźć pracy. Jej mąż znajdzie sobie młodszą wybrankę serca.

Zagłosuj

Którą bohaterkę z "Przyjaciółek" lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB