Zamknij

Przyjaciółki - ostatni odcinek. Co się wydarzy w finale serialu?

Redakcja
17.11.2017 16:36
Przyjaciółki ostatni odcinek
fot. screen

Wielkimi krokami zbliża się finał "Przyjaciółek". Kiedy ostatni odcinek i co się w nim wydarzy?

Wielki finał dziesiątego sezonu  "Przyjaciółek" już w czwartek, 24 listopada o godzinie 21.10 w Polsacie. Co wydarzy się w tym odcinku? Jak rozwiążą się wątki bohaterek? Oto krótki opis ostatniego odcinka serialu.

Przyjaciółki - ostatni odcinek [STRESZCZENIE]

Anka obwinia Julkę o to, co się stało. Ale ma też pretensje do siebie. Uważa, że zawiodła jako matka. Niestety, Paweł nie pomaga jej w całej tej sytuacji.

Zuza i Jasiek chcą znaleźć dla siebie nowy kąt - szukają większego mieszkania i snują plany na przyszłość. Kiedy Marek czeka na nią koło jej mieszkania, kobieta jest bardzo zdystansowana. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że to on jest ojcem dziecka. Wywiązuje się kłótnia, po której rozkojarzony mężczyzna zostaje potrącony przez samochód.

Z kolei Patrycja Próbuje uporać się z rozstaniem z Wiktorem. Przyjeżdża by zabrać resztę rzeczy. Nadal kocha Wiktora. On także nie znosi dobrze rozstania.
Jacek pokazuje Robertowi zdjęcia z sesji, potem dzwoni też do Ingi. Wypytuje ją, co myśli o fotkach. Dziewczyna jest skołowana. Nie wie, o co Jackowi chodzi, choć jest pewna, że ich znajomość nie ma żadnej przyszłości.

Dorota spotyka Łukasza a ten informuje ją, że chce do niej wrócić.

RadioZET.pl/SE/SA