Zamknij

„Przyjaciółki” sezon 13: Do obsady dołączy nowa gwiazda. Kto to taki?

Redakcja
30.10.2018 15:47
„Przyjaciółki” sezon 13: Do obsady dołączy nowa gwiazda. Kto to taki?
fot. Instagram:@przyjaciolkipolsat

„Przyjaciółki” to niezmiennie bardzo lubiany serial obyczajowy. Polsat przygotowuje się do produkcji już trzynastego sezonu perypetii bohaterek. Do obsady ma dołączyć kolejna znana aktorka. Kto to taki i w jaką postać się wcieli?

„Przyjaciółki” to bardzo popularny serial emitowany w Polsacie od 2012 roku. Perypetie koleżanek z liceum, które po trzydziestce odnawiają kontakt i wspólnie przeżywają chwile radości i smutku, cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że Polsat nie ma zamiaru zakończyć serii na emitowanym właśnie dwunastym sezonie. O pracach nad produkcją kolejnych odcinków poinformowała w mediach społecznościowych między innymi Agnieszka Sienkiewicz i Małgorzata Socha. Do obsady ma również dołączyć kolejna znana aktorka. O kogo chodzi?

ZOBACZ TEŻ: "Przyjaciółki": streszczenie odcinka 142

Agnieszka Sienkiewicz
fot. Instagram:@przyjaciolkipolsat

Tamara Arciuch zagra w „Przyjaciółkach”

Jak donosi „Super Express”, w trzynastym sezonie serialu pojawi się Tamara Arciuch, prywatnie żona Bartka Kasprzykowskiego, który wciela się w rolę Pawła. Prawdopodobnie jej postać będzie bezpośrednio związana z Anką i będzie wspierać ją w walce z nowotworem. Wspólne zdjęcie z Tamarą opublikowała na Instagramie Anita Sokołowska wraz z podpisem „w końcu razem pracujemy”.

Anita Sokołowska i Tamara Arciuch
fot. Instagram:@anita_sokolowskaa

Tamara Arciuch znana jest widzom między innymi z roli w „Weselu” Wojciecha Smarzowskiego. Wielbiciele seriali telewizyjnych z pewnością pamiętają jej rolę w „Niani” oraz jej obecną kreację w „Ojcu Mateuszu”. Fani aktorki z pewnością niecierpliwie czekają na jej pojawienie się w „Przyjaciółkach”. Trzynasty sezon serialu zapowiedziany został na wiosnę 2019 roku.

RadioZET.pl/gala.pl/MF