Zamknij

Przyjaciółki: spadek oglądalności zagrozi kolejnym sezonom? 15 seria może być ostatnią

Roksana Orlicka
03.12.2019 12:09
Przyjaciółki zagrożone 15 sezon może być ostatnim
fot. YouTube/Polsat

"Przyjaciółki" straciły widzów? 14. sezon popularnego serialu Polsatu miał znacznie niższą oglądalność. "Przyjaciółki" zgromadziły znacznie mniej widzów przed telewizorami, dlatego już teraz mówi się, że kolejne sezony stoją pod znakiem zapytania. Co więcej, aktualnie powstaje 15. sezon "Przyjaciółek". Czy będzie to ostatnia seria? Co dalej z "Przyjaciółkami"?

"Przyjaciółki" znikną z ekranów? Popularny serial Polsatu jest emitowany od siedmiu lat. Przez ten czas przyciągał widzów przed telewizory i cieszył się wysoką oglądalnością. Historie tytułowych przyjaciółek były do tej pory wciągające i momentami zabawne. Okazuje się, że 14. sezon nie spełnił oczekiwań, jeśli chodzi o wyniki oglądalności. Nie jest żadnym sekretem, że powstaje kolejny 15. sezon "Przyjaciółek". Czy będzie on ostatnim?

Przyjaciółki tracą widzów. Czy to już koniec popularnego serialu Polsatu?

"Przyjaciółki" to serial, który przedstawia losy czterech zaprzyjaźnionych kobiet: Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) oraz Ingi (Małgorzata Socha). Ich perypetie co tydzień śledziło ponad milionów widzów. 

Statystyki pokazują jednak, że 14. sezon "Przyjaciółek" odnotował spadek oglądalności. Jak podają wirtualnemedia.pl, 14. sezon "Przyjaciółek" oglądało średnio 1,58 miliona widzów. To ponad 100 tysięcy mniej niż poprzedni sezon. I o 200 tysięcy mniej niż w zeszłym roku. 

Największą popularnością cieszył się 3. odcinek 14. sezonu "Przyjaciółek", który został wyemitowany 3 października 2019 roku. Co się wydarzyło w tym odcinku? Zuza była bliska małżeńskiej zdrady, a Patrycja poznała sekret Wiktora.

Przyjaciółki 15. sezon na Polsacie - kiedy pojawią się nowe odcinki?

Polsat potwierdził już, że trwają prace nad kolejnym 15. sezonem "Przyjaciółek". Do obsady dołączą nowi aktorzy, w tym Kacper Kuszewski. Wcieli się on w adoratora jednej z przyjaciółek. Będzie to wielki powrót Marka Mostowiaka z "M jak miłość" na ekrany. Fabuła 15. sezonu "Przyjaciółek" nie jest jeszcze znana. 

Nieoficjalnie mówi się, że serial będzie emitowany w 2020 roku, w czwartki o godzinie 21.10 na Polsacie.

Zobacz także: Przyjaciółki, sezon 15 - kiedy nowe odcinki serialu i gdzie oglądać? [DATA PREMIERY]

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/RO