Zamknij

Przyjaciółki. 11. sezon. Kiedy premiera?

Redakcja
08.02.2018 12:12
Przyjaciółki. 11. sezon. Kiedy premiera?
fot. mat.prasowe

„Przyjaciółki” — 11. sezon serialu zbliża się wielkimi krokami. Co zdarzy się w nowej serii?

Przyjaciółki. 11. sezon już niedługo

Perypetie Patrycji, Ingi, Zuzy i Anki elektryzują widzów! Co czeka bohaterki w nowych odcinkach? Czy Zuza zrzuci maskę perfekcjonistki? Czy Patrycja zapomni o Wiktorze? Z kim Inga ułoży swoje życie? Z jakimi problemami zmierzą się Anka i Paweł? Obok czterech głównych aktorek — Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer oraz ich serialowych partnerów — w 11. sezonie zobaczymy nowe twarze — Romę Gąsiorowską, Wojciecha Mecwaldowskiego i Jana Wieczorkowskiego.

Przyjaciółki. Sezon 11. Kiedy premiera?

Dwanaście nowych odcinków „Przyjaciółek” już od 1 marca na antenie Telewizji Polsat.

Zuza (Ania Sokołowska) znajdzie się na nowym etapie życia i zmierzy się z macierzyństwem. Jak we wszystkim i w tym będzie usiłowała być perfekcyjna. Zaplanuje wszystko co do minuty! Jak wszechwiedząca pani dyrektor poradzi sobie w roli matki? Czy w końcu dowiemy się, kto jest ojcem dziecka Zuzy? Janek (Marek Bukowski) czy Marek (Radosław Pazura)? Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) będą przeżywali zawirowania małżeńskie. A na dodatek odwiedzi ich mama Anki — Halina (Maria Winiarska), która wpadnie ze zdecydowanie dłuższą wizytą. Niestety, będzie to wiązało się z ingerowaniem w życie domowników. A rodzinna tajemnica, którą przy okazji pozna Anka, wywróci jej życie do góry nogami.
 
Inga (Małgorzata Socha) rzuci się w fascynujący wir randkowania w Internecie. Czy będzie rozważna? Pewien tajemniczy mężczyzna również będzie szukał partnerki w ten sam sposób, jednak nie zamieści zdjęcia na portalu randkowym. Od pierwszej wymiany wiadomości para nawiąże sympatyczną relację. W końcu dojdzie do długo wyczekiwanego spotkania. Kim okaże się nieznajomy? Patrycja (Joanna Liszowska) kocha Wiktora (Paweł Deląg). Nie jest jednak tajemnicą, że przyjaciółki nie akceptują wybranka jej serca. W dniu ślubu Patrycji dojdzie do potwornej awantury, gdyż dziewczyny będą degustowane wyborem przyjaciółki. Anka, Inga i Zuza nie wezmą udziału w ceremonii. Wtedy pojawi się dawna koleżanka z równoległej klasy — Wika (Roma Gąsiorowska). Wika będzie świadkiem kłótni i przy okazji pozna wszystkie tajemnice przyjaciółek. Jako jedyna zostanie na ślubie Patrycji, a wraz z nią — tajemniczy mężczyzna, Kuba (Wojciech Mecwaldowski), którego wszyscy biorą za męża Wiki. Czy Wika pogodzi skłócone przyjaciółki?

W 11. sezonie „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz i Radosław Pazura. W nowych odcinkach do obsady dołączą Roma Gąsiorowska, Wojciech Mecwaldowski i Jan Wieczorkowski oraz powróci Maria Winiarska.

Przyjaciółki sezon. 11. Premiera 1 marca 2018

Nowy sezon zadebiutuje 1 marca 2018 roku w Polsacie i będzie emitowany przez dwanaście tygodni, w czwartki o godzinie 21:10.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorkami scenariusza są Beata Pasek i Magdalena Strzałkowska.

RadioZET.pl/SI