Zamknij

Przyjaciółki. 11. sezon już niedługo. Co się wydarzy?

Redakcja
01.03.2018 14:00
Przyjaciółki 11. sezon serialu
fot. Przyjaciółki

„Przyjaciółki”. 11. sezon serialu już niedługo. Kiedy premiera? Co się wydarzy? Gdzie oglądać online? Czy będzie dostępny w serwisie Ipla? Zdradzamy wszystkie szczegóły jednego z ulubionych seriali polskiej publiczności.

Przyjaciółki. 11 sezon. Premiera

Kiedy premiera 11. sezonu serialu „Przyjaciółki”? Już w czwartek, 1 marca, tradycyjnie w Polsacie. Nowy sezon będzie emitowany przez dwanaście tygodni, w czwartki o godzinie 21:10.

Przyjaciółki 11. sezon. Streszczenie

Wiadomo, że już w 1. odcinku 11. sezonu „Przyjaciółek” nie zabraknie wielkich emocji. W dniu ślubu Patrycji dojdzie do ogromnej awantury, gdyż dziewczyny będą złe, że Patrycja dała się oszukać ukochanemu. Anka, Inga i Zuza nie wezmą udziału w ślubie. Wtedy pojawi się dawna koleżanka z równoległej klasy — Wika (Roma Gąsiorowska). Wika będzie świadkiem kłótni i przy okazji pozna wszystkie sekrety dziewczyn.

Zobacz także

Przyjaciółki 11. sezon. Aktorzy

W 11. sezonie „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz i Radosław Pazura. W 11. serii do obsady dołączą także: Roma Gąsiorowska, Wojciech Mecwaldowski i Jan Wieczorkowski. Można spodziewać się także powrotu Marii Winiarskiej.

Przyjaciółki 11. sezon. Online w Ipla

Nowe odcinki serialu „Przyjaciółki 11” po emisji w telewizji tradycyjnie będą trafiały do sieci — będzie można oglądać je legalnie online w serwisie Ipla. Nowy, 11. sezon już 1 marca w Telewizji Polsat, o godzinie 21:10.

Przyjaciółki. 11 sezon

Przed Zuzą (Ania Sokołowska) zupełnie nowy etap życia — będzie musiała sprawdzić się w roli mamy. Czy w tej dziedzinie także okaże się perfekcjonistką? Jak ambitna pani dyrektor poradzi sobie w roli matki? Kto okaże się ojcem dziecka Zuzy? Janek (Marek Bukowski) czy Marek (Radosław Pazura)? Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów będą przechodzić małżeński kryzys. Do tego odwiedzi ich mama Anki — Halina (Maria Winiarska), która chyba będzie chciała zostać na stałe. Nie wszyscy będą zadowoleni z takiego obrotu spraw.
 
Inga (Małgorzata Socha) zacznie umawiać się na internetowe randki. W pewnym momencie kobieta zaufa komuś za bardzo. Czy uda jej się uratować małżeństwo, które od dawna nie układa się tak, jak powinno?

Zobacz także

RadioZET.pl/SI