Zamknij

Przyjaciółki. Ostatni odcinek 11. sezonu

Redakcja
16.05.2018 15:03
Przyjaciółki
fot. mat. prasowe

„Przyjaciółki" – ostatni odcinek 11. sezonu już w czwartek, 17 maja. Co się wydarzy? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie.

Przyjaciółki. Ostatni odcinek 11. sezonu

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest pełna nadziei na odzyskanie matki – dlatego znów chce spotkać się z Weroniką (Ewa Telega). Panie umawiają się, ale nagła wizyta rodziny Weroniki znów staje im na przeszkodzie. Inga (Małgorzata Socha) zostaje przeniesiona do nowego działu – jednak nowa szefowa wcale nie wydaje się miła. Inga cieszy się jednak, że nie musi pracować już z Żółkowskim (Kamil Maćkowiak), choć ciągle na niego wpada. W końcu mężczyzna zdradza jej, że się w niej zakochał. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) zupełnie zmieniła styl życia – jednak nie zamierza nikomu opowiadać o długach i zmartwieniach.

Zobacz także

Patrycja (Joanna Liszowska) za wszelką cenę chce sprowadzić Wiktora (Paweł Deląg) z powrotem do domu, bo przed nimi rozprawa adopcyjna. Do mieszkania Ingi przychodzą Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek). Obaj oznajmiają jej, że wciąż ją kochają! Kuba (Wojciech Mecwaldowski) nadal chce odroczyć rozwód z Agnieszką (Joanna Orleańska). Wika tego nie wytrzymuje – robi mężczyźnie awanturę. Anka, która wygrała z alkoholizmem, jest w rozsypce i upija się na przyjęciu zaręczynowym Marii (Ewa Kasprzyk). Wika wyznaje Indze, że zrobiła coś strasznego…

Co jeszcze wydarzy się w finałowym odcinku 11. sezonu „Przyjaciółek? Zobaczcie zwiastun. Emisja już w ten czwartek 17 maja, o godzinie 21:10 w Polsacie.

RadioZET.pl/SI