Zamknij

„Przyjaciółki" wracają. Co wydarzy się w 111. odcinku?

Redakcja
07.09.2017 14:27
„Przyjaciółki" wracają. Co wydarzy się w 111. odcinku?
fot. Program TV/Radio ZET

„Przyjaciółki" wracają do telewizji 7 września. Co wydarzy się w 111. odcinku? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie dla wszystkich fanów przygód zwariowanych przyjaciółek z liceum.

Przyjaciółki. Co wydarzy się w 111. odcinku?

Tytułowe przyjaciółki znajdują trochę czasu dla siebie i wybierają się wreszcie razem do SPA. Spędzają także czas na motorówce, która wydaje się być przycumowana do brzegu. Dziewczyny wspominają wydarzenia z pamiętnego wesela. Nagle orientują się, że jest już noc, a motorówka znajduje się w środku jeziora.

Jeleński odwiedza Pawła w szpitalu i przeprasza go za sprzeczkę. Inga wciąż nie może się dogadać z Robertem – każda wymiana zdań między nimi prowadzi do kłótni. Wiktor wyznaje miłość Patrycji, która mimo licznych prób, nie potrafi zerwać znajomości z nowym partnerem. Bożena zaprasza Zuzię na ślub syna. Paweł zwołuje rodzinne spotkanie, gdyż – jak się okazuje – decyduje się spisać testament. Rozmowa jednak zaskakuje cała rodzinę. Inga podczas spaceru zauważa wielki billboard ze swoją niekorzystną fotografią, którą wykonał Jacek.

Przyjaciółki 111. już dzisiaj, 7 września, o godzinie 21.10 w Polsacie.

RadioZET.pl/SI