Zamknij

„Pułapka”. Nowy serial z Agatą Kuleszą. Kiedy premiera?

Redakcja
07.09.2018 13:01
„Pułapka”. Nowy serial z Agatą Kuleszą. Kiedy premiera?
fot. Instagram:@pulapkatvn

W jesiennej ramówce stacja TVN przygotowała dla widzów wiele atrakcji. Jedną z nich jest zupełnie nowy serial kryminalny „Pułapka”. Oficjalna premiera produkcji odbyła się wczoraj. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek w telewizji?

Jedną z atrakcji jesiennej ramówki TVN będzie nowy serial kryminalny „Pułapka”. Wczoraj w warszawskim kinie Iluzjon miała miejsce oficjalna premiera produkcji. Autorkami scenariusza są Karolina Frankowska i Michał Godzic. Za reżyserię natomiast odpowiada Łukasz Palkowski, który w swoim portfolio ma między innymi takie hity jak „Bogowie”, „Najlepszy” czy „Belfer”.

Nowy serial z Agatą Kuleszą

Główną bohaterką serialu jest Olga Sawicka, autorka powieści kryminalnych (w tej roli zobaczymy Agatę Kuleszę). Pisarka stara się pogodzić ze śmiercią męża i problemami emocjonalnymi. Poszukując pomysłu na swoją następną książkę, trafia na reportaż o zaginięciu jednej z podopiecznych domu dziecka. Sawicka pod pretekstem spotkania autorskiego odwiedza placówkę, gdzie poznaje Ewę, jedną z przebywających tam dziewczynek, która nie pamięta nic ze swojej przeszłości. To właśnie ona wpłynie na pisarkę tak mocno, że ta zaangażuje się w skomplikowane, mroczne śledztwo.

Producenci zapowiadają wartką fabułę zawartą w 6 odcinkach oraz widowiskowe zdjęcia realizowane na Mazurach. Poza Agatą Kuleszą w obsadzie znaleźli się między innymi: Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis i Marianna Kowalewska.

Premierowy odcinek „Pułapki” widzowie będą mogli obejrzeć w TVN już w najbliższą niedzielę, 9 września 2018 roku, o godzinie 21.30.

Na jesień został zapowiedziany również drugi serial z Agatą Kuleszą, „Pod powierzchnią”.

RadioZET.pl/MF