Zamknij

Pułapka sezon 2: Agata Kulesza i Marianna Kowalewska o nowym sezonie serialu [WIDEO]

Maciej Friedrich
29.08.2019 13:06
Pułapka sezon 2: Agata Kulesza i Marianna Kowalewska o nowym sezonie serialu [WIDEO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Widzowie TVN po wakacjach będą mogli śledzić dalsze losy bohaterek kryminalnej produkcji „Pułapka”. Drugi sezon serialu z Agatą Kuleszą i Marianną Kowalewską pojawi się na ekranach we wrześniu. Reporter RadioZET.pl odwiedził plan zdjęciowy i porozmawiał z aktorkami.

Agata Kulesza i Marianna Kowalewska wcielają się w główne bohaterki serialu „Pułapka”. Drugi sezon kryminalnej produkcji emitowanej przez TVN pojawi się na ekranach już we wrześniu. Widzowie będą mogli dalej śledzić losy Olgi i Ewy, które ponownie będą musiały zmierzyć się kryminalną zagadką. Gwiazdorska obsada i wciągająca intryga zapewniły „Pułapce” dużą popularność. Pierwszy sezon śledziły prawie 2 miliony telewidzów. Czy również kolejna odsłona będzie trzymać fanów w napięciu?

Pułapka sezon 2: Agata Kulesza i Marianna Kowalewska o nowym sezonie serialu

Reporter RadioZET.pl pojawił się na planie zdjęciowym drugiego sezonu serialu „Pułapka”. W wywiadzie Agata Kulesza i Marianna Kowalewska uchyliły rąbka tajemnicy na temat wydarzeń w nowych odcinkach serialu. Obie aktorki podkreśliły, że bardzo ważne będą relacje między bohaterkami, w które się wcielają.

W pierwszym sezonie „Pułapki” obok Kuleszy i Kowalewskiej wystąpili także: Leszek Lichota (Komisarz Czarny), Mateusz Więcławek (Kamil), Joanna Kulig (starszy aspirant Justyna Mateja), Kinga Preis (prokurator Natalia Różańska), Krzysztof Pieczyński (Koman), Maria Raj (dyrektorka domu dziecka).

 „Pod powierzchnią”: czy zobaczymy drugi sezon serialu?

Zagłosuj

Czekasz na drugi sezon "Pułapki"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF