Zamknij

Pułapka sezon 2: Agata Kulesza zdradziła płeć mordercy? "Będziecie musieli to wyciąć"

Maciej Friedrich
30.08.2019 15:36
Pułapka sezon 2: Agata Kulesza zdradziła płeć mordercy? "Będziecie musieli to wyciąć"
fot. radiozet.pl

Agata Kulesza w rozmowie z reporterem RadioZET.pl opowiedziała o 2. sezonie serialu "Pułapka", w którym wciela się w główną bohaterkę. Czy aktorka zdradziła, jakiej płci jest morderca, czy jedynie padła ofiarą zawiłości języka polskiego? Przekonajcie się.

Agata Kulesza jest gwiazdą serialu "Pułapka", w którym wciela się w rolę pisarki Olgi Sawickiej. Kryminalna produkcja spotkała się z dużym zainteresowaniem fanów, pierwszy sezon śledziły prawie dwa miliony telewidzów. Nic więc dziwnego, że stacja TVN zdecydowała się na emisję drugiego sezonu, który zobaczymy na ekranach już we wrześniu. Reporter RadioZET.pl odwiedził plan zdjęciowy "Pułapki" i porozmawiał z Agatą Kuleszą na temat tego, co czeka nas w nowych odcinkach.

Pułapka sezon 2: Agata Kulesza zdradziła płeć mordercy?

W trakcie rozmowy Agata Kulesza opowiedziała naszemu reporterowi między innymi o "Bestii", głównym antagoniście w drugim sezonie pułapki. Aktorka nazwała "Bestię" mordercą, a nie morderczynią. Czyżby gwiazda zdradziła płeć mordercy jeszcze przed emisją pierwszego odcinka? Przekonajcie się sami.

RadioZET.pl/MF